2. Revell-Adore Oyuncak  Maket Uçak Yarışması Başlıyor


7’den 77’ye meraklılarını oyuncaklarla buluşturan Adore Oyuncak, maket dendiğinde alanının ilk akla gelen dünya markalarından Revell işbirliğiyle, yeni bir maket uçak yarışması düzenliyor.

İlki geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen ve yoğun ilgiye sahne olan Revell – Adore Oyuncak Maket Uçak Yarışması, bu sene 27 Kasım tarihinde meraklılarını ikinci kez bir araya getirecek.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Maket uçak severler 2. Revell – Adore Oyuncak Maket Uçak Yarışması ile bir araya geliyor. İlki geçtiğimiz sene gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören yarışma, bu yıl 4 ana kategoride düzenlenecek.

Star Wars Modelleriyle de Yarışmak Mümkün

Pervaneli Uçaklar, Jet Motorlu Uçaklar, Gösteri Uçakları ve Star Wars Modelleri kategorileri altında gerçekleşecek olan yarışmada, her bir kategori için Gençler (18 yaş altı) ve Yetişkinler (18 yaş üstü) olarak iki farklı yaş grubu yarışacak. 27 Kasım 2015 Cuma günü saat 14:30 18:30 arasında modellerin teslim edilmesiyle değerlendirme sürecinin başlayacağı 2. Revell – Adore Oyuncak Maket Uçak Yarışması’nda kazananlar 28 Kasım’da yapılacak olan değerlendirmenin ardından belli olacak.

Türkiye’den Tüm Oyuncak Haberler İçin Tıklayın

Birincilere Sürpriz Hediyeler

Yarışmacıların tamamen kendileri tarafından yapılmış modellerle yarışabilecekleri organizasyonda kazananlar, 29 Kasım 2015 Pazar günü İstanbul Havacılık Müzesi’nde gerçekleştirilecek etkinlikle açıklanacak. Yarışmada her kategorinin birincisi, ikincisi ve üçüncüsü, Adore Oyuncak’tan sürpriz hediyeler kazanacak.

Print


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir