23 Nisan’da Çocuklar Yıldızlara Dokunacak


İstanbul, 12 Nisan 2017 – 250 yıllık büyüleyici bir tarihe sahip dünyanın en ünlü balmumu müzesi Madame Tussauds, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklar yıldızlara dokunabilsin diye avantajlı bilet fiyatı imkanı sunuyor.

1492000220_Madame_Tussaud___stanbul_g__rsel_2__1_

Madame Tussauds İstanbul’da tarih, kültür sanat, bilim, spor ve eğlence alanlarında 55 ünlü yerli ve uluslararası ünlü ismin balmumu figürleri bulunuyor. Figürler arasında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çocuklara armağan eden Mustafa Kemal Atatürk, çocukların sevgilisi Justin Bieber, Kıvanç Tatlıtuğ ve Arda Turan’ın dışında Mevlana, Zeki Müren, Barış Manço, Angelina Jolie, Brad Pitt, Beren Saat, David Beckham, Einstein ve Messi gibi birbirinden ünlü isimler de yer alıyor. Her bir yıldızın karakterine uygun bir konsept içinde sergilendiği Madame Tussauds İstanbul ziyaretçilerine interaktif ve eşsiz bir eğlence sunuyor. Çocuklar Madame Tussauds İstanbul’da yıldızların birebir figürlerini yakından görüp, onlara dokunup, sarılabilecekleri keyifli bir zaman geçirebilecekler.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir