3 Boyutlu Kalem Seti


51FkiRWYDaL

Üç Boyutlu kalem yaratıcılığı kullanmayı sağlıyor, dikey, yatay şekilde çizebiliyor, bu kalemi kullanırken tek sınır hayalgücünüz. Bu Üç Boyutlu, kalem bu tarz ürünlerin en yeni modeli ve bütün yeni uygulamalara sahip. Geniş Led ekran sayesinde bilgisayar üzerinde de kontrol sahibi olunabiliyor ve çizim detaylarını objelerin ayrıntılarına göre beslemek mümkün oluyor.

61OOc-unSLL._SL1200_

Çocuklar da büyükler de çok sevecek. Deneyimli olsanız da, sırf hobi olarak yapıyor olsanız da, üç boyutlu kalem her yaş rahatça kullanabilecek. Kız ya da erkek çocuk için muhteşem bir hediye olabilir. Üç boyutlu kalem ortalama bir fırçadan, kalemden, suluboyadan çok daha farklı, bu eşsiz ürün ejderhalar, gemiler, süper kahraman logoları yapmaya imkan veriyor.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir