Adel Kalemcilik 2017’de Türkiye Turunda


Türkiye kırtasiye sektörünün lider markası Adel Kalemcilik, 2017 yılının yeni ürünlerini 3-22 Şubat tarihleri arasında Türkiye’nin dört bir yanında düzenlediği satış ve pazarlama aktivitesi ile tanıttı. Adel’in 4 bin 500’e yakın kırtasiye ve oyuncak ürünün sergilendiği etkinlik bayileri ve satış noktalarını bir araya getirdi. Adel’in 3 Şubat’ta Adana, Ankara ve Antalya’dan aynı anda start verdiği Türkiye turu kapsamında Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Karabük, Kayseri, Kocaeli, Konya, Sakarya, Samsun, Tekirdağ ve Trabzon illeri ziyaret edildi.

unnamed (2)

 

unnamed (1)

Ayrıca katılımcılar 2015 yılından bu yana başarılı bir şekilde büyüyen Adel Oyuncak kategorisinin ürünleri Auldey, Heidi, Lotus, Nenuco, Nici, Oddbods, Pinypon, Playgro, Prenses Sofia, Sluban, Wow ile kategoriye yeni eklenen Disney peluşları, Disney Tsum Tsum, Karayip Korsanları ve Ooshies markalarını inceleme şansı yakaladı.

unnamed


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir