Adel Kalemleri Şimdi Oyuncaklarla Geliyor


Yaz tatili için sayılı günlerin kaldığı şu günlerde hem karne hediyesi, hem de yaz oyuncakları için aileler ve çocuklar kadar oyuncak markaları da heyecanlı.

Türkiye’de daha çok kalem ve okul malzemeleri alanında bilinen Adel Kalemcilik, bu yaz birçok oyun ve oyuncak ürünleri ile de raflarda yerini alacak.

Popüler Kırtasiye Ürünleri İçin Tıklayın

Eğitici Yapbozlar

 

pr_01_5505_max

Puzzle ve yapboz seven çocuklar için hazırlanan Adel yapbozları, 12 ile 200 parça arasında ve 4 yaş üzeri çocuklar için tasarlandı. Farklı versiyonları içerisinde en çok da boyanabilir puzzle’ları ile dikkat çekeceğe benzeyen setler hem eğlenceli hem de eğitici.

 

Türkiye’den Daha Fazla Haber İçin Tıklayın

Hafıza Oyunları

 

4345460100-buyuk

Adeland markası ile aynı zamanda Hafıza Oyunları da tasarlayan Adel; yazın serinlikte arkadaşlarla ve aile üyeleriyle oynanabilecek olan bir eşleştirme ve akıl oyununu da çocuklara sunuyor. 2 ile 8 oyuncu arasında oynanabilen oyunca her biri ikişer kopya olmak üzere 36 kartlık bir dizi var ve aynı kartların bulunması amaçlanıyor.

Adeland Kahraman Figürleri

4345445120-buyuk

Kahraman figürleri alanına da giren Adeland markası; heyecanlı maceraların kahramanları olan Adeland figürlerinden Adelia, Notro ve Hiro figürlerini hazırladı.

En Yeni Oyuncak Çeşitleri

adeland_evi_maket_b2

Adeland oyuncakları arasında yer alan en yeni oyuncak çeşitleri ise kısaca şöyle:

  • 3D maketler kapsamında araba maketleri, uçak maketleri, ev ve değirmek maketleri yanlarında boyamak için 6 adet keçeli kalem ile sunuluyor.
  • Kutu oyunları ile 5 yaş üzerine hitap ediliyor. Board Game adı ile sunulan oyun 7 kişiye kadar oynanabiliyor.
  • Adeland hikaye kitapları bu yaz aynı zamanda boyama kitapları ile birleştiriliyor ve yanlarında pastel boya setleri ile satılıyor.
  • Online oyunları seven çocuklar için AppStore’dan indirilebilen “Hızlı ve Renkli” oyunu da markanın dijital oyunları göz ardı etmediğini gösteriyor.

 


Atıl Aydoğan
İçerik Yöneticisi | Head of Content

​Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunu. Discovery l​i​sansl​ı​ ​keşif oyuncakları, Haynes motor ​model kitleri, Wild Science, 4D Master, Make2Play marka​larının temsilciliğini yapan ​bir oyuncak firmasının sahibi.
2012 ​Kasım'da t​üketiciye y​önelik ​"​Toys​"​ dergisini kurarak oyuncak yayıncılığı yapmaya başladı. Ağustos 2014'e kadar Toys dergisi, haberleri, incelemeleri, makaleleri, dünyadaki popüler ürünler ve yeni teknolojilerin yanı sıra çocuk güvenliği ve gelişimi ile Türkiye'nin önde gelen oyuncak dergilerinden biri oldu.
Eylül 2014 tarihinde "Toys", Oyuncakçılar Derneği (OYDER) tarafından satın alınarak sektörel içeriğe sahip, uluslararası fuarlara geniş yer veren ve daha fazla ilan sayfası olan "Toyder" isimli resmi dernek dergisi haline geldi.
Nisan 2017'ye dek OYDER'in resmi dergisi olan Toyder'i hazırlamakla ve yayın koordinatörlüğünü yapan Aydoğan, şimdilerde Oyuncaklar.TV'nin kurucusu ve yöneticisidir.

toyder'i buradan okuyabilirsiniz: http://issuu.com/toyder
toys'u buradan inceleyebilirsiniz: http://issuu.com/toysmagazin

**

​Aydogan was graduated from Yıldız Technical University, Department of Mathematical Engineering. He owns a toy company which holds agency of brands such as Wild Science, 4D Master, Make2Play and Discovery licensed exploration and Haynes engine kits.
In November 2012, he stepped into toy-related publishing by establishing Toys magazine. By August 2014, Toys has become one of Turkey's most trusted toy publications with news, reviews, articles on popular products, new technologies and child safety.
In September 2014, Toys was acquired by the Turkish Toy Association (OYDER) and transformed into Toyder, the official publication of the association as well as a sectoral magazine which largely covers international exhibitions and more advertisements.

Atil Aydogan was the publishing coordinator of Toyder until April 2017 and currently, he is founder&manager of Oyuncaklar.TV website.

Toys Magazin Archive: http://issuu.com/toysmagazin
Toyder Archive: http://issuu.com/toyder
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir