Anahtarlık Atölyesi


Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu da birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu keyif içinde “Anahtarlık Atölyesi” ile kendi anahtarlıklarını tasarlayacak, birbirinden güzel tiyatro oyunları izleyerek eğlenceli bir hafta sonu geçirecekler.

11 Şubat Cumartesi günü “Uykusuz Prenses”, 12 Şubat Pazar günü ise “En Güçlü Kim” adlı tiyatro oyunları her iki günde Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde saat 13.00’da sergilenecek.

1486455303_EnGucluKim_oyun_2

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların keyifle vakit geçirmelerini ve kendi yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Anahtarlık Atölyesi”. Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar, el becerileri ve yaratıcılıkları doğrultusunda kendi anahtarlıklarını tasarlayacaklar. 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek “Anahtarlık Atölyesi”nde, çocuklar eğlenirken öğrenecek, el becerilerini geliştirecek.  Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir