Anaokulu Öğrencileri için 2015’in En İyi Oyuncakları


Parents dergisi, her yaştan çocuğu çağırıp 2015’in en iyi oyuncaklarını seçti, bize de listeyi sizinle paylaşmak kaldı.

1hulk

Bu uzaktan kumandalı kahraman büyük kolları ile bir daire çizerek kendi etrafında bir tur atıyor. Test eden çocuklar ‘Jakks Pasific Hulk Smash’i sanki gördükleri en çılgın şeymiş gibi neşeli bir şekilde gittiği her yere takip etmiş. (70$)

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

 

2spin

Spin Master Bunchems!’ çocukları yenilikçi bir sanat ile tanıştırıyor, yumuşak küçük tüycükler birleştirilip değişik şekiller oluşturulabiliyor. (25$)

3barbie

Test odasındaki kızlar içeri girer girmez neon klipsleri ve ojeleri deneyebilmek için ‘Mattel Barbie Color, Cut and Curl Deluxe Styling Head’e koşmuş. Ebeveynlere not, 3 farklı cilt tonu ve saç rengi ile geliyor. (30$)

4lego

Uzman inşaatçılar, gelin buraya! 790 parçası ile ‘Lego Classic Large Creative Brick Box) bütün yılların en geniş koleksiyonu. (60$)

5fisher

Büyüleyici hamle! ‘Fisher Price Spinnyos Giant Yo-ller Coaster’çocuğunuzun dönen diskleri kontrol etesini sağlıyor. Yuvarlakların içinden gçiyor ve tekrar zıplayarak yerçekimine meydan okuyor gibi görünüyorlar. (50$)

Dünyadan Tüm Oyuncak Haberler İçin Tıklayın

6

‘LeapFrog Epic Kids’ Tablet’ geliştirilmiş görselleri ve Android tabanı ile birçok öğretici oyunu bir arada sunuyor. (140$)

7

Test gününde bu oyuncağın boş bir dakikası bile olmamış. ‘Doc McStuffins Pet Vet Checkup Center’ oyuncak hayvanların hasta olarak gelmesine ve çocuklara onları iyileştirme fırsatı veriyor. (80$)

8

Çocuklar ‘Crayola Color Wonder Light-Up Stamper’da oyuncak parladığında damgalıyorlar. Sadece ‘Color Wander’ adı verilen bir kağıtta işe yarıyor ve mürekkep kullanmıyor o yüzden istediğiniz anda rengi değiştirebiliyorsunuz. (25$)

9

Merak etmeyin, patlamıyor. Uluslararası ‘Playthings Buddy’s Balloon Launch’ turnuvasında balon oyuncağın kolu ile şişiriliyor ve kendi sırasında balonu havalandıran kazanıyor. (20$)

10

Sağlam ve iyi bir görünüme sahip olmasının yanısıra ‘Lakeshore Learning Fully Furnished Adventure Treehouse’ hem erkeklere hem kızlara hitap ediyor ve bir aile ile oynama fırsatı veriyor. (50$)

11

Nick Jr. Programını seven çocukların bayıldığı bir oyuncak olan ‘Spin Master Paw Patrol Patroller’ çocukların tüm favori karakterlerinin sığabileceği uzunlukta. (60$)

12

Kukla eğlencesi: Ebeveynlerin çocukları bırakır bırakmaz ‘Hasbro Jurassic World Chomping Velociraptor’ kafasını ellerine geçireceklerini düşünüyoruz. (20$)

13

‘Educational Insights Design & Drill BrightWorks’ ile ufaklıklar için matkap olan oyuncaklarla istedikleri deseni yaptılar. (40$)

Okul Öncesi Oyuncakları İçin Tıklayın

14

Hasbro FurReal Friends StarLily, My Magical Unicorn’ yeni FurReal yıldızı. Büyük, kırpıştırdığı gözleri, çırpıştırdığı kanatları, parlayan boynuzu ve yenmeyi bekleyen çileği ile çocukların gözdelerinden biri oldu.

 


Hasan Soycan
Hasan; dününde bir AFL’li, bugününde ise bir ODTÜ Makine Mühendisliği emekçi öğrencisidir. Oldukça uzun bir öğrenci topluluğu serüveninden sonra üniversite hayatına SmartsUnited asistanlığı, bolca ders, futbol ve Oyuncaklar.TV ile devam ediyor. Girişimcilik kültürü ve heyecanına duyduğu yoğun sempati, onu kariyerinde çok beklemeden kendi girişimini kurmak konusunda oldukça heveslendiriyor. Ayrıca, küçüklüğünde kurcaladığı bir sürü oyuncaktan olsa gerek, mekanik heykellere özel ilgi duyar.

Hasan is an AFL alumni, and today he endeavors as a student at METU Mechanical Engineering. After a pretty long student club experience, he continues his university life with an asistantship at SmartsUnited, plentiful of studying, football and Oyuncaklar.TV . Feeling attracted to the entrepreneurship culture and excitement, he has a lot of desire to found his own start-up as soon as possible in his career. Moreover; probably because of all the toys he fumbled around, he has a special interest in mechanical sculptures.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir