Angry Birds 2, 30 Milyon İndirmeye Ulaştı


Akıllı cihazlar ve bilgisayarlarla oynanan tüm zamanların en popüler oyunlarından Angry Birds, ikinci oyunu olarak piyasaya çıktığından bu güne tam 30 milyon indirme rakamına ulaştı. Bu rakama sadece 2 hafta içinde ulaşıldığını da ekleyelim.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

İlk 2 hafta içerisinde 20 milyon olarak kaydedilen rakam, hesaplara Çin’in de eklenmesi ve sadece Çin’den 10 milyon’luk bir katılım olması ile 30 milyona ulaşmış oldu.

Dünyadan Tüm Oyuncak Haberler İçin Tıklayın

 

Oyunun sahibi olan Rovio Entertainment bu başarı ile ilgili olarak “Angry Birds 2 yolculuğu için müthiş bir başlangıç oldu” ifadelerini kullanırken Piggy Adası’ndaki maceranın henüz yeni başladığını ve birçok sürprize gebe olduğunu da sözlerine ekledi.

Angry Birds’ün yeni oyununda 9 bölüm ve 200 seviye yer alıyor.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir