Angry Birds Pelüşlerinde Star Wars Versiyonu


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çılgınlık halinde izlenip tartışılan Star Wars: Güç Uyanıyor (The Force Awakens) filminin yankıları devam ederken Star Wars oyuncakları da Türkiye’de ilgi görmeye devam ediyor.

Hem sıra dışı hem de eğlenceli bir fikir olarak tasarlanan ve henüz raflarda yerini alan bir ürün seti ise Angry Birds sevenlere hitap ederek geldi.

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Angry Birds oyuncakları içerisinde en çok sevilen ürün gruplarından Angry Birds pelüşoyuncakları, Star Wars temasıyla üretildi.

Türkiye’de de artık kolayca satın alabileceğiniz bu son derece eğlenceli seride yer alan Star Wars pelüş tasarımları sizler için bir araya getirdik:

Angry Birds Star Wars Storm Trooper Peluş Oyuncak 20 cm Angry Birds Star Wars Princess Leia Peluş Oyuncak 12 cm Angry Birds Star Wars Luke Skywalker Peluş Oyuncak 20 cm Angry Birds Star Wars Han Solo Peluş Oyuncak 12 cm Angry Birds Star Wars Darth Vader Peluş Oyuncak 20 cm


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir