Animation International Talking Tom & Arkadaşları’nın Türkiye Lisans Temsilcisi Oldu


Animation International Türkiye ofisi, Outfit7 Limited’in küresel lisans ortağı olan TT & F Licensing Company Ltd. ile anlaşarak Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’ta Talking Tom ve Arkadaşları için kapsamlı bir lisans programı kurmak üzere çalışmalarına başladı.

Her yaş grubundan tüm aile bireylerini çekim alanına kaptıran sevimli ve bir o kadar eğlenceli 3B’lu karakterler grubu Talking Tom ve Arkadaşlarının uygulamaları, dünya çapında 230’un üzerinde bölgede 5,9 milyar kez indirildi.

 

 

Aylık aktif kullanıcı sayısı ise 348 milyon kişi

20’den fazla farklı uygulamaya sahip olan Talking Tom ve Arkadaşları, şimdi de çok eğlenceli bir çizgi film serisi ile YouTube’dan sonra televizyon ekranlarında da takipçileri ile buluşuyor. 52 bölümden oluşan ilk sezonu 70’den fazla ülkede yayında olan serinin 2.Sezonu da 2017 yılında yayına girmeye hazır.

Tom, Angela, Ben, Hank, Ginger ve Pier’den oluşan bu güzel ekip bizlere arkadaşlığın ve takım çalışmasının güzel yönlerini oldukça komik ve eğlencelibölümleriyle gösteriyor olacaklar. Talking Tom ve Arkadaşlarının renkli dünyasını yansıtan farklı kategorilerdeki lisanslı ürünleri tüm dünyada sevenleriyle buluştu. Talking Tom ve Arkadaşları için Türkiye Lisans partnerlerinden olmak isterseniz Aİ Lisans ile iletişime geçebilirsiniz. (AI Lisans iletişim: marketing@ai-turkey.com Tel: 0212 3510196)


Atıl Aydoğan
İçerik Yöneticisi | Head of Content

​Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunu. Discovery l​i​sansl​ı​ ​keşif oyuncakları, Haynes motor ​model kitleri, Wild Science, 4D Master, Make2Play marka​larının temsilciliğini yapan ​bir oyuncak firmasının sahibi.
2012 ​Kasım'da t​üketiciye y​önelik ​"​Toys​"​ dergisini kurarak oyuncak yayıncılığı yapmaya başladı. Ağustos 2014'e kadar Toys dergisi, haberleri, incelemeleri, makaleleri, dünyadaki popüler ürünler ve yeni teknolojilerin yanı sıra çocuk güvenliği ve gelişimi ile Türkiye'nin önde gelen oyuncak dergilerinden biri oldu.
Eylül 2014 tarihinde "Toys", Oyuncakçılar Derneği (OYDER) tarafından satın alınarak sektörel içeriğe sahip, uluslararası fuarlara geniş yer veren ve daha fazla ilan sayfası olan "Toyder" isimli resmi dernek dergisi haline geldi.
Nisan 2017'ye dek OYDER'in resmi dergisi olan Toyder'i hazırlamakla ve yayın koordinatörlüğünü yapan Aydoğan, şimdilerde Oyuncaklar.TV'nin kurucusu ve yöneticisidir.

toyder'i buradan okuyabilirsiniz: http://issuu.com/toyder
toys'u buradan inceleyebilirsiniz: http://issuu.com/toysmagazin

**

​Aydogan was graduated from Yıldız Technical University, Department of Mathematical Engineering. He owns a toy company which holds agency of brands such as Wild Science, 4D Master, Make2Play and Discovery licensed exploration and Haynes engine kits.
In November 2012, he stepped into toy-related publishing by establishing Toys magazine. By August 2014, Toys has become one of Turkey's most trusted toy publications with news, reviews, articles on popular products, new technologies and child safety.
In September 2014, Toys was acquired by the Turkish Toy Association (OYDER) and transformed into Toyder, the official publication of the association as well as a sectoral magazine which largely covers international exhibitions and more advertisements.

Atil Aydogan was the publishing coordinator of Toyder until April 2017 and currently, he is founder&manager of Oyuncaklar.TV website.

Toys Magazin Archive: http://issuu.com/toysmagazin
Toyder Archive: http://issuu.com/toyder
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir