Ant-Man Filminden Önce Oyuncakları Geldi


Marvel süper kahramanları için son yıllarda yapılan yapımların sayısı artmaya devam ediyor. Marvel dünyasının şüphesiz en ilginç karakterlerinden olan Ant-Man, yani “Karınca Adam”, özel bir formülün yer aldığı kimyasal serumu ve kostümü sayesinde istediği zaman büyüyüp küçülebilen, son derece komik ve dikkat çekici bir kahraman. Gerçek adı ise Scott Lang.

Ant-Man sinema filmi için de tarih uzun süredir belli: 17 Temmuz 2015. Yani geri sayımın btmesi  için oldukça az zaman kaldı.

Süper kahramanları ve özellikle Marvel karakterlerini sevenlerin merakla beklediği Ant-Man filmi öncesi filmin oyuncakları da yurt dışı satışlarında ve online satışlarda ön siparişe açıldı.

Kahraman figürlerinin ağırlıkta olduğu Karınca Adam oyuncakları çoğunlukla Hasbro logosu ile piyasaya sürülüyor. Hasbro markasının hazırladığı figür setlerinden biri olan bu sette de hem kahramanımızın hareket ettirilebilir figürü, hem de aksesuarları var. kendisinden daha küçük haldeki figürleri, özel maskesi ve bir de kanatlı karınca figürünün yer aldığı setteki ana figür 6 inç büyüklüğünde. Setin yurt dışı satış fiyatı 57,99 dolar.

81BOAlNy1kL._SL1500_

Daha detaylandırılmış tasarımla karşımıza çıkan bir diğer karakter oyuncak ise 7 inç büyüklüğündeki bu maskeli Ant-Man karakteri. Kutu içerisinde ek aksesuarları ve bir de küçük Karınca Adam figürü yer alıyor.

418OKBJ2BZL

Karakter Oyuncakları İçin Tıklayın

Ant-Man’in “Avengers” serisindek kostümü ile hazırlanan bu figürü ise oyun amaçlı değil koleksiyon ve teşhir amaçlı olarak hazırlanmış. 1:14 ölçeğinde ve yaklaşık 5 inç büyüklüğünde olan figürün yurt dışı fiyatı 49,99 dolar.

41QMrQ-ks7L

 

 

 


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir