Araba Festivali İçin Üst Düzey Scalextric Yarış Pisti


Hornby Hobbies oldukça keyifli bir şekilde, Ultimate 2015 Yarış Pistinin Güney Araba Festivali’nde(Car Fest South) satışa sunulmasından önce onunla bir gösteri yapacağını açıkladı. Sky Sports F1’den Martin Brundle şimdiye kadar yapılmış en büyük oyuncak araba pistinin Hornby’nin standında olacağını söyledi.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Scalextric’in muhteşem pisti 177 parçadan oluşuyor ve 45 metre uzunluğunda. İtalya’dan, Monako’dan, Silverstone’dan ve Abu Dhabi’den seçme en iyi parçalardan oluşuyor. Bu üst düzey pist Klasik Arabalar Açık Arttırması’nda gösterilecek. Daha fazla bilgi için www.classiccarauctions sitesine bakabilirsiniz. Pist, en yüksek teklifi verene satılana kadar stantta onunla oynamak isteyenleri bekleyecek.

scalextric


Hasan Soycan
Hasan; dününde bir AFL’li, bugününde ise bir ODTÜ Makine Mühendisliği emekçi öğrencisidir. Oldukça uzun bir öğrenci topluluğu serüveninden sonra üniversite hayatına SmartsUnited asistanlığı, bolca ders, futbol ve Oyuncaklar.TV ile devam ediyor. Girişimcilik kültürü ve heyecanına duyduğu yoğun sempati, onu kariyerinde çok beklemeden kendi girişimini kurmak konusunda oldukça heveslendiriyor. Ayrıca, küçüklüğünde kurcaladığı bir sürü oyuncaktan olsa gerek, mekanik heykellere özel ilgi duyar.

Hasan is an AFL alumni, and today he endeavors as a student at METU Mechanical Engineering. After a pretty long student club experience, he continues his university life with an asistantship at SmartsUnited, plentiful of studying, football and Oyuncaklar.TV . Feeling attracted to the entrepreneurship culture and excitement, he has a lot of desire to found his own start-up as soon as possible in his career. Moreover; probably because of all the toys he fumbled around, he has a special interest in mechanical sculptures.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir