Arabalar 3 Hayranlarına Özel Deneyim


Toyzz Shop’un Disney-Pixar’ın büyük beğeni toplayan Arabalar serisinin 16 Haziran’da vizyona girecek olan üçüncü filmi Arabalar 3 için sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği yarışma sonuçlandı.

22 – 26 Nisan tarihlerinde favori yarış arabasını #Arabalar3ToyzzShopta etiketi ile Instagram’da yayınlayan ve en çok beğeni alan beş talihli, Arabalar 3 filminin dublaj çalışmasına katılma ve en sevdikleri arabanın oyuncağını kazanma fırsatını yakaladı.

Çok keyifli bir yarışma süreci yaşadıklarını belirten Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven “Kazanan çocukların heyecanı hepimizi çok sevindirdi. Toyzz Shop olarak onlara böyle farklı bir deneyim yaşatmaktan büyük mutluluk duyduk. Hem bir çizgi film nasıl seslendiriliyor onu öğrenme fırsatı buldular, hem de aileleri ile birlikte sevdikleri filmde seslendirme yapma fırsatı elde ettiler. Arabalar serisinin üçüncü filminin oyuncakları Haziran ayı itibariyle mağazalarımızda ve www.toyzzshop.com web sitesinde olacak. Tüm Arabalar hayranlarını Toyzz Shop’a bekliyoruz” dedi.


Atıl Aydoğan
İçerik Yöneticisi | Head of Content

​Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunu. Discovery l​i​sansl​ı​ ​keşif oyuncakları, Haynes motor ​model kitleri, Wild Science, 4D Master, Make2Play marka​larının temsilciliğini yapan ​bir oyuncak firmasının sahibi.
2012 ​Kasım'da t​üketiciye y​önelik ​"​Toys​"​ dergisini kurarak oyuncak yayıncılığı yapmaya başladı. Ağustos 2014'e kadar Toys dergisi, haberleri, incelemeleri, makaleleri, dünyadaki popüler ürünler ve yeni teknolojilerin yanı sıra çocuk güvenliği ve gelişimi ile Türkiye'nin önde gelen oyuncak dergilerinden biri oldu.
Eylül 2014 tarihinde "Toys", Oyuncakçılar Derneği (OYDER) tarafından satın alınarak sektörel içeriğe sahip, uluslararası fuarlara geniş yer veren ve daha fazla ilan sayfası olan "Toyder" isimli resmi dernek dergisi haline geldi.
Nisan 2017'ye dek OYDER'in resmi dergisi olan Toyder'i hazırlamakla ve yayın koordinatörlüğünü yapan Aydoğan, şimdilerde Oyuncaklar.TV'nin kurucusu ve yöneticisidir.

toyder'i buradan okuyabilirsiniz: http://issuu.com/toyder
toys'u buradan inceleyebilirsiniz: http://issuu.com/toysmagazin

**

​Aydogan was graduated from Yıldız Technical University, Department of Mathematical Engineering. He owns a toy company which holds agency of brands such as Wild Science, 4D Master, Make2Play and Discovery licensed exploration and Haynes engine kits.
In November 2012, he stepped into toy-related publishing by establishing Toys magazine. By August 2014, Toys has become one of Turkey's most trusted toy publications with news, reviews, articles on popular products, new technologies and child safety.
In September 2014, Toys was acquired by the Turkish Toy Association (OYDER) and transformed into Toyder, the official publication of the association as well as a sectoral magazine which largely covers international exhibitions and more advertisements.

Atil Aydogan was the publishing coordinator of Toyder until April 2017 and currently, he is founder&manager of Oyuncaklar.TV website.

Toys Magazin Archive: http://issuu.com/toysmagazin
Toyder Archive: http://issuu.com/toyder
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir