Arka Bahçenizde Sörf Yapın


Sizi, Slackers markasının 9 metre uzunluğundaki kaydırağı ve sörf tahtası ile arka bahçenizde bir akarsu varmış gibi hissettirecek ürünü ile tanıştıralım…  Dayanıklı polietilen yapısıyla 32 kiloya kadar taşıyan 75 cm genişliğindeki sörf tahtası, kaydırağın sol tarafındaki su fıskiyeleri ile oluşturulan incecik su tabakasının üzerinde kolayca hareket ediyor.

Slide-Surf-Kay

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

 

Bahçe hortumunuza taktıktan sonra, kaydırak 120 cm’lik başlangıç noktası ile ister ayakta isterseniz de yatarak kaymanız için hazır hale geliyor. Başlangıç kısmında bulunan 6 tane püskürtücü sprey şelale etkisi yaratıyor ve kaydırağın yolu havuzda bitmeden önce sırılsıklam olmanızı sağlıyor. Dayanıklı PVC yapısı ile tümseklere ve sıçrayışlara katlanabiliyor. Dakikalar içinde seçtiğiniz hava pompası ile şişiyor.

11

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

 

  • 5 ile 12 yaş arasına uygundur.
  • Kaydırak sörf tahtası olmadan kullanılırsa 50 kiloya kadar ağırlık taşıyabilir.

Hasan Soycan
Hasan; dününde bir AFL’li, bugününde ise bir ODTÜ Makine Mühendisliği emekçi öğrencisidir. Oldukça uzun bir öğrenci topluluğu serüveninden sonra üniversite hayatına SmartsUnited asistanlığı, bolca ders, futbol ve Oyuncaklar.TV ile devam ediyor. Girişimcilik kültürü ve heyecanına duyduğu yoğun sempati, onu kariyerinde çok beklemeden kendi girişimini kurmak konusunda oldukça heveslendiriyor. Ayrıca, küçüklüğünde kurcaladığı bir sürü oyuncaktan olsa gerek, mekanik heykellere özel ilgi duyar.

Hasan is an AFL alumni, and today he endeavors as a student at METU Mechanical Engineering. After a pretty long student club experience, he continues his university life with an asistantship at SmartsUnited, plentiful of studying, football and Oyuncaklar.TV . Feeling attracted to the entrepreneurship culture and excitement, he has a lot of desire to found his own start-up as soon as possible in his career. Moreover; probably because of all the toys he fumbled around, he has a special interest in mechanical sculptures.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir