Arka Cebinizdeki Takım Çantası 26 Fonksiyonlu “Cep Ninjası”


Hem vida söküp takmak, hem somun monte etmek, hem şişe açmak, hem bir şeylerin ölçüsünü almak için yanınızda bir takım çantası taşımak zorunda değilsiniz.

Wallet Ninja” adıyla piyasaya sürülen bu müthiş ürün, farklı ölçülerde 26 farklı fonksiyonu gerçekleştirm
eniz için arka cebinizde ya da cüzdanınızda taşıyabileceğiniz bir fikir.

0wallet ninja pro1

Sadece bir kredi kartı boyutunda olan “Cep Ninjası“, farklı ölçülerdeki somunları çevirerek çıkarıp takmanızı, yine farklı ölçülerdeki vidaları kullanmanızı sağlıyor, cetvel yüzü ile ölçü almanıza, ortasındaki sert ve özel biçimli kısım sayesinde şişe kapağı açmanıza yardımcı oluyor; matkap ucu, iletki ve kerpeten uçları ile bu aletlerin gerçekleştirebileceği tüm fonksiyonları gerçekleştiriyor.

0wallet ninja pro2

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

0wallet ninja pro8

1.5 milimetrelik kalınlığına rağmen kesinlikle sağlam ve uzun süreli kullanım sunduğunu söylemek gerek. Hem esneyerek kırılmıyor, hem de dayanıklı yapısı ile verimli kullanım sunuyor. Ürünün fiyatı yurt dışında 10 dolar seviyesinde seyrediyor.

0wallet ninja pro4


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir