Avrupa’nın Sevilen Markası NICI Türkiye’de Satışta


Avrupa’nın en sevilen pelüş ürün ve aksesuar markası NICI, Türkiye’de satışta. Ünlü Alman markası NICI’nin yüksek kaliteli, özel dokudaki ürünleri; her yaş grubunun seveceği, birbirinden ilginç hikayeleri bulunan farklı karakterlerden oluşuyor.

Türkiye’den Tüm Oyuncak Haberler İçin Tıklayın

Wonderland Kızları

Güzel ve mavi bir evde yaşayan Minilina, Wonderland’in en yeni üyesi… Tatlı Minilina, en değerli varlığı olan ve yanından ayırmadığı minik ayıcığıyla, bütün gün oynayarak çok keyifli vakit geçiriyor. Yeni taşındığı bu mahallede kendi gibi çok renkli ve eğlenceli: Minilotta, Minilara ve Miniclara ile tanışan küçük kız, yeni arkadaşlarıyla oyun oynayarak çok eğleniyor. Minilina, Minilotta, Minilara ve Miniclara’ya en sevdikleri arkadaşları ayı, ördek, tavşan ve kedi karakterler eşlik ediyor. Bu küçük kızlar, onlarla oynayacak yeni arkadaşlarını merakla bekliyor.

1444660371_Miniclara_Pelus_Oyuncak

 

Moda Tutkunu Amy ve Frances

Çocukluk arkadaşı olan Jolly Amy’i karşısında görünce çok mutlu olan Jolly Frances, ziyaretine gelen arkadaşı ile eski anılarından ve tutkuyla bağlı oldukları modadan saatlerce konuşarak vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorlar. Çünkü bu iki kuzu için, günü daha eğlenceli geçirmenin başka bir yolu daha yok.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Uykucu Kuzu Jolly Sleepy

Uykuyu her şeyden çok seven Jolly Sleepy, ne kadar şanslı ki yeşil kurbağa şeklindeki terlikleri, onu uyurken bile yalnız bırakmıyor: soğuktan ve tehlikelerden koruyor.

1444660475_Jolly_Sleepy_Pelus_Oyuncak

Herkesin Sevgilisi!

Farklı ebatlardaki pelüş ürünlerinin yanı sıra NICI sevimli modellerdeki anahtarlık ve telefon aksesuarlarıyla da dikkat çekiyor. Bean Bags, Keyfriends ve Talisminis anahtarlıklar, anahtarların tamamlayıcısı olurken, Beauties telefon aksesuarları tarzına renk ve eğlence katmak isteyenlerin vazgeçilmezi oluyor. NICI aynı zamanda her sene birçok yeni karakteri de tüketici ile buluşturuyor.

1444660445_Minilara_2_Pelus_Oyuncak


Atıl Aydoğan
İçerik Yöneticisi | Head of Content

​Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunu. Discovery l​i​sansl​ı​ ​keşif oyuncakları, Haynes motor ​model kitleri, Wild Science, 4D Master, Make2Play marka​larının temsilciliğini yapan ​bir oyuncak firmasının sahibi.
2012 ​Kasım'da t​üketiciye y​önelik ​"​Toys​"​ dergisini kurarak oyuncak yayıncılığı yapmaya başladı. Ağustos 2014'e kadar Toys dergisi, haberleri, incelemeleri, makaleleri, dünyadaki popüler ürünler ve yeni teknolojilerin yanı sıra çocuk güvenliği ve gelişimi ile Türkiye'nin önde gelen oyuncak dergilerinden biri oldu.
Eylül 2014 tarihinde "Toys", Oyuncakçılar Derneği (OYDER) tarafından satın alınarak sektörel içeriğe sahip, uluslararası fuarlara geniş yer veren ve daha fazla ilan sayfası olan "Toyder" isimli resmi dernek dergisi haline geldi.
Nisan 2017'ye dek OYDER'in resmi dergisi olan Toyder'i hazırlamakla ve yayın koordinatörlüğünü yapan Aydoğan, şimdilerde Oyuncaklar.TV'nin kurucusu ve yöneticisidir.

toyder'i buradan okuyabilirsiniz: http://issuu.com/toyder
toys'u buradan inceleyebilirsiniz: http://issuu.com/toysmagazin

**

​Aydogan was graduated from Yıldız Technical University, Department of Mathematical Engineering. He owns a toy company which holds agency of brands such as Wild Science, 4D Master, Make2Play and Discovery licensed exploration and Haynes engine kits.
In November 2012, he stepped into toy-related publishing by establishing Toys magazine. By August 2014, Toys has become one of Turkey's most trusted toy publications with news, reviews, articles on popular products, new technologies and child safety.
In September 2014, Toys was acquired by the Turkish Toy Association (OYDER) and transformed into Toyder, the official publication of the association as well as a sectoral magazine which largely covers international exhibitions and more advertisements.

Atil Aydogan was the publishing coordinator of Toyder until April 2017 and currently, he is founder&manager of Oyuncaklar.TV website.

Toys Magazin Archive: http://issuu.com/toysmagazin
Toyder Archive: http://issuu.com/toyder
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir