Ayakkabı Bağcığı Derdine Son


Siz de ayakkabı bağcıklarınızı sürekli çözüp bağlamaktan, çıkarıp giymekten, kerata arayıp durmaktan pratik insanlardan biriyseniz bu ürün tam size göre!

Hickies isimli markanın ürettiği alternatif ayakkabı bağcıkları, tüm bu dertleri ortadan kaldırıyor. Özellikle spor ayakkabılar ile kullanıma hitap eden Hickies ayakkabı kelepçeleri, her zevke, her kullanım alışkanlığına hitap ediyor.

0hickiesana

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Yani; ister çocuk olun ister yetişkin, ister sadeliği sevin, ister koyu renkleri, isterseniz rengarenk bir tarza sahip olun, fark etmiyor. Her birine hitap eden setler ile gelen Hickies Laceless Shoe Fasteners isimli setler, ayakkabınıza bir kere takılıyor ve bir daha çıkarmaya gerek kalmıyor.

0hickies1

Esnek ve kaliteli malzemesi sayesinde tüm aktivitelerde kullanabiliyor, istediğiniz kullanım şekline göre uyum sağlayabiliyorsunuz. Sıkı, gevşek ya da orta sıkılıkta bağlamak istediğinizde ise farklı bağlama şekilleriyle bu isteğinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

0hickies3

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Siyah, beyaz ve karışık neon renkli setlerin her birinde 14 adet kelepçe var ve her bir setin fiyatı 14,99 dolar seviyesinden başlıyor. Ürünün henüz Türkiye’de olmadığını da ekleyelim.

0hickies2


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir