Barbie Yeni Yılda Göz Kamaştıracak


Barbie’nin her yıl farklı bir konseptte tasarlanan ve tüm dünyada sınırlı sayıda bulunan ‘Mutlu Yıllar Bebeği’, bu yıl göz kamaştırıcı simli gece kıyafetiyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Bu özel seri kız çocuklarının yanı sıra koleksiyonerler tarafından da yakından takip ediliyor.

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Photographer Dennis DiLaura Stylist Mary Jordan

 

Barbie tutkulunları için her yıl özel olarak tasarlanan ve sınırlı sayıda üretilen Barbie Mutlu Yıllar Bebeği, bu yıl yine göz kamaştırıyor. Barbie’nin çeyrek asırdır sürdürdüğü geleneksel Mutlu Yıllar Bebeği için bu yıl 3 farklı bebek, 3 farklı renk kullanıldı. Uzun simli eteği ile 2017’yi karşılamaya hazırlanan Barbie Mutlu Yıllar Bebeği, sade makyajı ve abartısız takıları ile zarafeti simgeliyor.

Photographer Dennis DiLaura Stylist Lin Carlson

Barbie tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği konsept bebekler, sadece kız çocuklarına değil koleksiyonerlere de unutulmaz bir hediye olacak.

 


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir