Barbie’nin Yeni Filmi Uzay Macerası


Atıldığı birbirinden farklı maceralarla çocukların hayal gücünü ve kendine olan inancını güçlendiren Barbie, yeni macerasında yıldızları sönen galaksiyi karanlıktan kurtarıyor.

91kiXH9U-rL-600x900

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Uzay Macerası’nda Barbie, sevimli ve sadık dostu Pupcorn ile uçan kaykayının üzerinde evrenin derinliklerine doğru yola çıkıyor. Yıldızların danslarının yavaşlaması ve ışığının sönmeye başlaması sebebiyle oluşturalan ekibe katılan Barbie, galaksiyi kurtarmak için kozmik bir yolculuğa çıkıyor. Harika yeteneklere sahip arkadaşları ile birlikte galaksiyi kurtarmak için görev alan Barbie, kalbinin sesini dinleyerek ve arkadaşlarının da yardımıyla kısa sürede tüm evrenin beklediği bir lider oluyor. Barbie’nin bu heyecan dolu yolculuğuna sadık ve sevimli dostu Pupcorn da eşlik ediyor.

images (6)

“Barbie Uzay Macerası” filmi, 19 Ağustos’tan itibaren sinemalarda Türkçe dublajlı izlenebilir.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir