“Batman v Superman: Adaletin Şafağı” Filminin Yeni Figürleri


Çizgi roman ve sinema dünyası, yeni Batman v Superman: Adaletin Şafağı (Dawn of the Justice) filmini beklerken filmin figür oyuncakları da görücüye çıkmaya başladı.

İnceleme: Batman ve Superman Neden Savaşıyor?

DC Comics ve Marvel evrenleri ile birlikte tüm çizgi roman ve sinema severlerin merakla beklediği, yeni fragmanını geçtiğimiz hafta yayınlayanBatman ve Superman: Adaletin Şafağı (Dawn of the Justice) filminin oyuncakları da farklı platformlar ve oyuncak markaları tarafından hazırlanmaya devam ediliyor.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

MAFEX etiketiyle piyasaya sürülecek olan en yeni ve gerçekçi kahraman figürleri arasında yer alacağı şüphe götürmeyen bu ürünler ise görücü karşısına en son çıkanlar…

Tüm Karakter Yazıları İçin Tıklayın

Temmuz 2016 ayında karşımıza çıkacak olan Batman ve Superman figürleri 15 cm yüksekliğinde ve son derece güçlü detaylara sahipler.

İnceleme: Batman ve Superman’in İlk Kahraman Figürleri Göründü Neden Savaşıyor?

MAFEX_Dawn_Of_Justice01__scaled_600

MAFEX_Dawn_Of_Justice02__scaled_600

MAFEX_Dawn_Of_Justice03__scaled_600

MAFEX_Dawn_Of_Justice04__scaled_600


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir