Batman V Superman Filminin İlk Kahraman Figurleri Göründü


Süper kahraman filmlerindeki bolluk devam ederken hem Superman hem de Batman hayranlarının meraklı gözleri 2016 yılına dikilmiş halde. Süper kahraman evreninin iki büyük ismi Superman ve Batman’in karşı karşıya geleceği yeni film Superman V Batman: Dawn of Justice için 25 Mart 2016 tarihi, ABD’deki gösterim tarihi olarak belirlendi.

DC Comics kahramanlarının en ünlülerinin yer alacağı bu yeni filmin konusu henüz tam olarak bilinemiyor. Ancak her iki kahramanın da önceki filmleriyle doğrudan ilgisinin olmayacağı beklentiler arasında. Filmde ayrıca DC Comics  kahramanlarından Aquaman ve Wonder Woman da yer alacak.

DC Comics Oyuncakları İçin Tıkla

Film için kolları sıvayan oyuncak markaları arasında da dünya devlerinden Mattel, üç adetle sınırlı olsa da yeni Batman figür oyuncağı, yeni Superman figür oyuncağı ile birlikte Wonder Woman için hazırladığı üretimi görücüye çıkardı.

Karşımıza çıkan ürünlerden ikisi tek pakette gelecek. Yeni Superman Henry Cavill ve yeni Batman Ben Affleck’in yüzlerine göre hazırlanan iki figürün yanı sıra ayrıca Barbie tarzıyla hazırlanan Wonder Woman oyuncağı ve bir de Batmobil üretilmiş. Batmobil ile Hot Wheels etiketi taşıyor.

 

Photographer Willy Stylist Ruth

0 B mattel 2

Batman_Arkham_Knight_Batmobile-2015_061


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir