Batman ve Ninja Kaplumbağalar Aynı Macerada


DC Comics süper kahramanları arasında en sevilenlerden birisi olan Batman, yine en az kendisi kadar sevilen Ninja Kaplumbağalar ile bir araya geldi.

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Geçtiğimiz yılın sonbaharında duyurulan ve Aralık itibariyle İngilizce olarak yayımlanmaya başlanan The Batman/TMNT serisi, bu zamana kadar belki de hiç bir araya gelmemiş beş kahramanı bir araya getiren eğlenceli bir seri olarak geçtiğimiz hafta ikinci sayısını çıkardı.

BatmanTMNT1

Çizgi roman dünyasının en eski kurallarından biridir: İki farklı süper kahraman bir araya gelince eğer bir takım oluşturacaklarsa, öncesinde birbirlerini epey bir hırpalarlar. İşte DC Comics’in bu yeni macera serisinde de aynı kural geçerli.

Tüm Karakter Haberleri İçin Tıklayın

Yakında Türkçede de yayımlanmasını beklediğimiz The Batman/TMNT serisinde Ninja Kaplumbağalar ile Batman’in ilk tanışmalarında hırlaştıkları birkaç sahneyi sizlerle paylaşıyoruz. Senaryo James Tynion IV’ten, çizimler Freddie Williams II ve Kevin Eastman’den. Ekip daha sonra güçlerini birleştirip Krang’a karşı savaşacak.

BatmanTMNT2


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir