Oyuncaklar TV Katıl Kazan Bayram Yarışması Sona Erdi


hediye

 

Oyuncaklar.TV’nin oyuncak hediyeli özel bayram yarışması  sona erdi.

10-19  Temmuz 2015 tarihleri arasında aşağıdaki soruya doğru yanıtı verenler arasından 4 hediye için, çekilişle belirlenen 4 asıl kazanan ve 4 yedek kazanan yarışmacıların isimleri ve ödülleri aşağıda. Yarışmacılarımızı tebrik ederiz:

Asıl Kazananlar:

 1. Aslı Parmaksız– Yüz Maskesi Laboratuvarı
 2. Asım Sarıışık – Yaratıcı Sabun Laboratuvarı
 3. Fadim Gündüz – Böcek Safarisi
 4. Selma Güneş – Hovercraft

Yedek Kazananlar:

 1. Ömer Faruk Kandemir
 2. Sebahat Acar
 3. Oğuz Sert
 4. Yeşim Sevinç

 

Oyuncaklar.TV Katıl Kazan haftalık yarışmaları her hafta devam edecek. BU BAĞLANTIYI ve Facebook ve Twitter sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Oyuncaklar.TV Şeker Bayramı Yarışması Hediyeleri

 

Bayrama özel kampanyada tam 4 farklı kişiye verilecek  olan 4 oyuncak hediyesi şöyle:

 

Yüz Maskesi Laboratuvarı – 59 TL değerinde

 

20141218143350_face_mask_3d_box_interplay_wild_science_hi_res_new
Kız çocuklarının kendi yüz maskelerini kendi elleriyle yapmalarına imkan sağlayan bu set, hem eğlenceli hem de bilimsel bir oyun deneyimi olarak geliyor. Gereken tüm malzemeler ile araç ve gereçler kutunun içerisinde. Uzmanlar tarafından tasarlanan set içerisinde yer alan tüm malzemeler tamamen sağlığa zararsız.
Yaratıcı Sabun Laboratuvarı – 59 TL değerinde
2014121814310_soap_content
Kendi laboratuvar ortamınızı hazırlayın ve kendi sabununuzu yaratın. İsterseniz sabundan heykeller yapın ya da isterseniz gök kuşağı renklerinde sabunlar üretin. Orijinal kalıplar ve özel pigmentler ile hiçbir zararlı madde içermeyen gerçek sabunlar yapın. Sabunlarınızı şık bir aksesuar olarak saklayabilir veya sadece elinizi yıkayabilirsiniz!
Böcek Safarisi – 49 TL değerinde
201573164336_boceksafarisi
İçinden çıkan gözlem kabı, büyüteç, cımbız, teneke kutu gibi malzemelerle çocuklar böceklere zarar vermeden toplayıp onları inceleyebilecek. Böceklerin dünyasını izlemek için harika bir yol olan bu kitin içinden sevimli böcek sticker’ları da çıkıyor.
Hovercraft – 79 TL değerinde
201573164826_hovercraft_flat0
Hem karada, hem suda giden bir oyuncağınız olsun ister misiniz? Dahası, bu oyuncağı her aşamasını eğlenerek, parça parça oluşturmak ve monte etmek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise içinde gerekli tüm parçaları ile gelen bu Hovercraft setiyle hem aracınızı yapabilir, hem de onu hareket ettirebilirsiniz. Çocuklar ve yetişkinler için.

Oyuncaklar.TV Bayram Yarışması Koşulları

 1. Oyuncaklar.TV tarafından düzenlenen yarışma, 10 Temmuz 2015 günü saat 16:30’da başlar, 19 Temmuz 2015 günü 16:30’da sona erer.
 2. Bu süre içerisinde yarışma ekranında sorulan sorulara doğru cevaplar veren yarışmacılar arasından çekiliş yapılarak o hafta belirlenen sayıda kazananın ismi 20 Temmuz Pazartesi gün içerisinde açıklanır.
 3. Yarışmacıların kazanmaları halinde hediyelerini ulaştırabilmemiz için tüm soruların ve iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz girilmesi şarttır.
 4. Kazananlara gönderilecek olan hediyeler için hiçbir ürün ve gönderim ücreti alınmamakla birlikte ürün kutuları incelenme amaçlı açılmış olabilir.
 5. Yarışmaya konu olan oyuncakların hediye edilmesi üretici ve ithalatçı tarafından onaylanmıştır.