Bilekliğini Tasarla, Tüm Dünyayla Paylaş


Tasarım oyuncakları her zaman olduğundan daha popüler. Hem tarzı, hem yeteneği olan çocuklar için hazırlanan ürünler arasında “With My Friendship Bracelet Maker” isimli farklı bir model diğerlerinden ayrılıyor.

“With My Friendship Bracelet Maker” isimli, Choose Friendship markalı setler, iplerle tasarlanan bileklikler tasarlanmasını sağlarken, online özellikler de sunuyor.

14 farklı renkte 56 parça iplik içeren setler, özel dokuma kutusu ve aparatıyla geliyor. Peki, bu seti interaktif yapan ne?

Knot It isimli ücretsiz uygulama ile çocuklar, kendi bilekliklerini ve fotoğraflarını dünyanın dört bir yanından kullanıcılarla paylaşabiliyor, dijital aksesuarlarla biçimlendirebiliyor veya farklı fikirlere buradan ulaşabiliyorlar.

Uygulamada ayrıca, çocuklara yeni tasarımlar için adım adım tasarlama eğitim videoları da sunuluyor.

 


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir