Bisikletinize Egzoz Takmak İster misiniz?


Bisikletlerden motosiklet sesi çıkarmak için çocukluğumuzdan beri bir hayli manuel yollar denemişliğimiz var. Arka tekere pet şişe sokmak olsun, jantların arasına kart şişirmek olsun, bisiklet tekerleğinden motor sesi çıkarma amacıyla bu zamana kadar oluşturulan çok sayıda fikri bir yana koyan bu aparat, hem bu amacı gerçekleştiriyor, hem de bisiklete estetik bir görüntü katıyor.

turbospoke-forest-iso

TurboSpoke Bicycle Exhaust System adı verilen bu aparat, birkaç parçadan oluşuyor. Arka tekerlek demirine takılan ana aparatın arkasına egzoz biçiminde ve sesi yükselten bir boru daha takılıyor. Sesi yükselten parça bu, fakat sesi yaratan asıl parça, demire geçirilen aparata takılan kart.

Turbospoke-Bicycle-Exhaust-System-christmas-gifts-cool-stuffs-feelgift-4

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Farklı motosiklet sesi tonunda sesler çıkarmak için üç farklı kesimde kart ile gelen seti bisikletinize monte etmek sadece 5 dakika sürüyor. Ayrıca egzozunu süslemek isteyenler için sticker da kutu içerisinde yer alıyor.

73e888bd3fec

Aparatlar ve bir adet karttan oluşan set 23,99 dolarlık fiyata sahipken, diğer ses çıkaran kartlara sahip olmak isteyenler bunun için 2,99 dolar ödeyebiliyor.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir