Bond Ürünleri Bond Filmiyle Omuz Omuza


Hornby, Bond lisanslı Corgi ve Scalextric ürünlerinin reklamını yaparak, Bond filminin reklamını yapmış oldu.
Dünya çapında vizyona giren filmin reklam kampanyasının bir bölümünü de Bond-temalı ürün sunumlarıyla 26 Ekimde Hornby gerçekleştirdi.
Hornby’nin Bond araba serisi Spectra Scalextric, Micro Scalextric ve Corgi Aston Martin DB10 seti hazırlar.
Hornby’nin Corgi Aston Martin D85 model arabasının başarısının yıldönümünden alınan ilhamla yeni Corgi Aston Martin DB10 modeli gelecek baharda satışa sunulacak.
Geniş kapsamlı Bond temalı pazarlama kampanyasında sanal, yazılı, sosyal ve sinema reklamlarıyla yol alınmış. Otuz saniyelik reklam, dünya çapında ikibuçuk milyon kişiye, İngiltere’deki Dean Sinemalarında ise beşbin kişiye ulaşmış.
Hornby Pazarlama Denetiminden sorumlu Jim Proctor-Blain, “Müşterilerimiz için arabaya duyulan tutku çok önemli, bu yüzden de Bond arabalarının heyecanını yansıtabilecek bir reklam seçtik, Bond kovalamaca sahnelerinden daha önce başarı sağlamış Scalextric’i kullandık. Sonuçtan çok memnunuz” dedi.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir