Boomerang Türkiye’de 23 Nisan’da Açılan İlk Çocuk Kanalı Olacak


Cartoon Network Turner şimdi de yepyeni çocuk kanalı Boomerang ile eğlenceli içerikler sunmaya hazırlanıyor. Boomerang, Türkiye’de, çocukların bayramı 23 Nisan’da yayın hayatına başlayacak ilk çocuk kanalı olacak.

Eski dostlar

Eski dostlar geri geliyor.

Yeni çocuk kanalı Boomerang, 23 Nisan’da yayın hayatına merhaba diyecek. Nesillerdir klasikleşmiş çizgi filmlerin en yeni bölümleriyle ilk kez ve sadece HD kalitesinde yayınlanacağı Boomerang, Türkiye’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda yayına başlayan ilk ve tek çocuk kanalı olma özelliğini de taşıyor.

1460459682_The_Tom_and_Jerry_Show_3

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Komik ve zamansız çizgi filmlerin HD olarak yayınlanacağı Boomerang’daTom & Jerry, Bugs Bunny, Scooby Doo, Mr Bean, Müfettiş Gadget, Garfield ve daha birçok klasik en yeni bölümleriyle ekranlarda olacak.

 


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir