Bright Bricks Ekibinden Gerçek Boyutlu Lego BB-8 Maketi


Bright Bricks isimli Lego tasarım ekibi, uzun yıllardır birçok etkinlik için tematik Lego ve benzeri yapboz parçalarından maketler oluşturuyor. Son derece gerçekçi olmakla birlikte çok sayıda kişiden oluşan ekipler, uzun saatler ve günler süren eserler ortaya koyuyorlar.

Star Wars: The Force Awakens filmi ile görücüye çıkan, R2-D2’nun ardılı olan BB-8 robot için yeni bir tasarım hazırlayan Bright Bricks ekibi, günler süren çalışmanın ardından bu gerçek boyutlu Lego BB-8 maketini tamamladı.

StarWarsBB1

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Star Wars’un yeni filminin İngiltere galası için hazırlanan BB-8 robotunun yanı sıra Kylo Ren ve Rey maketleri de yapılmış.

StarWarsBB


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir