Bright Eyes Pets: Gözleri sevgiyle ışıldıyor!


Bu peluş hayvancıklar gerçekten her özelliği bir arada barındıyor: Dokunmaya, harekete ve ilgiye karşılık veriyor. Geceleri gözleriyle odayı aydınlatıyor, gün içinde çocuğunuzu meşgul edecek ve sorumluluk kazandıracak birçok etkileşimleri var. O kadar sevimliler ki tümünü toplayıp koleksiyon yapmak işten değil.

Breeze bir baykuş; Rosy ve Whiskers birer kedicik. Tiny bir fil, Twinkle köpek yavrusu, Tippy penguin, Chip bir maymun, Rory ise sevimli bir Kaplan. Hepsi de çocuğunuza gece, gündüz mükemmel bir arkadaş olmak için buradalar. Sarılmak için mükemmel boyutları ile hem uyku zamanı, hem de seyahatlerde 25 santimetre boyunda harika birer dost.

Hepsi o kadar sevimli ki teker teker toplayıp koleksiyon yapabilirsiniz.

Hepsi o kadar sevimli ki teker teker toplayıp koleksiyon yapabilirsiniz.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Bright Eyes Pets, ufaklığınızın iletişim kurabileceği birçok özelliğe sahip. 3 işleve sahip denetleyici kutusu ve sessiz moduyla isterseniz tüm gün kıkırdıyor, isterseniz geceleri karanlığı aydınlatıyor ya da uslu uslu oturuyorlar.

Her model dokunmaya duyarlı. Çocuğunuz tarafından okşanmaya başladığı anda gözleri açılıyor. Uyandırmak için kafasını sevmek yeterli. Çenesini gıdıkladığınızda kıkır kıkır gülüyor, uyku zamanı geldiğinde sırtına dokunmanız yeterli. Her birinin favori bir cümlesi ve çocuğunuzun keşfedeceği bir şanslı simgesi var.

Sarılmak için mükemmel boyutları ile hem uyku zamanı, hem de seyahatlerde her biri 25 santimetre boyunda harika birer dost.

Sarılmak için mükemmel boyutları ile hem uyku zamanı, hem de seyahatlerde her biri 25 santimetre boyunda harika birer dost.

Yatak vakti ışıklar söndüğünde sevimli hayvancığınız gözlerini açıp odayı yumuşak bir ışıkla aydınlatıyor, ama birkaç dakika içinde onun da gözleri yavaş yavaş kapanıyor. Çocuğunuz odanın içini görmek isterse hafifçe sıkıştırması yeterli; gözler bir anda fal taşı gibi açılıyor. Geceleri sessiz olmasını isterseniz, aynı zamanda 3 adet AAA pilini ve diğer oyun modlarını da sakladığı gizli cebinde sessiz modunu bulabilirsiniz.

Denetleyici kutusu üzerinde bir “beni dene” modu var. Bu durumda iken ışıkları söndürdüğünüzde, gözlerini kapattığınızda ya da karşısında elinizi salladığınızda tepki veriyor. “Play” modunda ise gözlerini kırpıyor, gülüyor, konuşuyor, mırlıyor, hatta horluyorlar.

Bright Eyes Pets ile uyku zamanı artık tedirginlik içinde geçmeyecek. Gün içinde ise bu kez çocuğunuz ona sahip çıkacak, oynayacak ve şevkatle sorumuluk duygusu geliştirebilecek.

rory-4

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Bright Eyed Pets, ABD’nin Minnesota eyaletinde, Plymouth menşeli bir firma olan Blip Toys tarafından üretiliyor. Şirket oyuncak bebekler, koleksiyon ürünleri, peluş oyuncaklar, aktivite, aksiyon ve dış mekan oyuncakları üreten Blip Toys popüler çocuk markaları Disney Princess Palace Pets, Yummy Nummies, Hello Kitty, Amazimals® Zoom-O™ gibi isimlerin üretimini yapıyor.


Tan Bodur
Yazar | Writer

İngiliz Dili ve Edebiyatı ve Reklamcılık eğitimi alan Tan Bodur, diplomatik, akademik, tıbbi ve edebi çevrelerde mütercim tercümanlık yaptı. Teknoloji ve oyuncağa olan hevesi nedeniyle halihazırda BT alanında birçok firma için yazarlık, editörlük, danışmanlık, inceleme ve tercüme yapmaktadır. Tan aynı zamanda kitap kapağı ve poster tasarlamakta, jingle bestelemekte ve bisiklete binmektedir. Kendisi profesyonel bir bilek ağrısı yakınıcısıdır.
**
Tan studied English Language&Literature and Advertising; worked as an instant translator for diplomatic, academic, medical and literary circles. He was obliged by his appetite for technology and toys to currently work as an author, consultant, reviewer, translator,editor for various IT companies and a freelance nerd. He’s also designing book covers and posters, composing jingles and riding his bicycle. Tan is a professional wrist pain sufferer.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir