Build-A-Bear, Build-A- Troll


Yılın en zeki ve komik animasyon komedi filmi Troller’in muhteşem Poppy, Branch ve Guy Diamond peluş karakterleri, özel kostüm ve aksesuarları Build-A-Bear Workshop mağazalarında, kendi Troll peluş oyuncağını kendi tasarlamak isteyen herkes Build-A-Bear Workshop mağazalarına gidecek.

poppy

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Build-A-Bear Workshop, yaş sınırı olmaksızın herkese ve her yaşa hitap ediyor. Bu interaktif dünyayla tanışmak için 30 farklı hayvancık seçeneği ile kişisel zevklerinize göre seçtiğiniz arkadaşınızı şekillendiriyor, O’nun için özel bir ses kaydediyor ve O’nu tasarlayabiliyorsunuz. Frozen, My Little Pony, Spiderman, Superman, Starwars, Disney Princess gibi çok sevilen karakterlerin kostümlerinden polis, doktor gibi birçok meslek grubu kostümlerine kadar yaklaşık 250 farklı pelüş kıyafet ve aksesuar içinde en çok beğendiklerinizi de O’nun için seçebiliyorsunuz. O’na bir ad verip kişisel bilgilerini doldurarak kimlik belgesi çıkarmanız ve O’nu eve götürmeden önce “Arkadaş Sözü” vermeniz gerekiyor.

guy-diamond


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir