Büyük Ödüllü Ben 10 Yarışması Başlıyor


Cartoon Network, tüm dünyada milyonlarca çocuğun kahramanı olan Ben 10’in Tam Gaz mobil oyununu güncelledi. 3 yeni karakterin ve 60 yeni seviyenin eklendiği Ben 10 Tam Gaz mobil oyunu şimdi de çocuklara özel bir yarışma ile daha heyecanlı bir hale geliyor. 16 Haziran Cuma gününe kadar www.ben10kahramanlikzamani.com sitesinden yarışmaya katılan 5 çocuk, yepyeni Ben 10 Delüks Omnitrix Saati’ne Türkiye’de satışa çıkmadan önce sahip olma şansı yakalıyor.

2 – 16 Haziran tarihleri arasında Ben 10 Tam Gaz yarışması için özel olarak hazırlanan www.ben10kahramanlikzamani.com sitesine girip, en sevdiği uzaylı karakteri ve neden sevdiğini yazıp gönderen beş çocuk, yeni özelliklere sahip Ben 10 Delüks Omnitrix saatine Türkiye’de ilk defa sahip olacak. Yarışmaya katılan 10 kişi ise Ben 10 Tam Gaz uygulamasını ücretsiz indirme kodu kazanacak. Youtuber Batuhan Çelik’in içinde bulunduğu jüri katılımcıların cevaplarını değerlendirecek. Kazananlar www.ben10kahramanlikzamani.com sitesinde duyurulacak.

Ben 10 Delüks Omitrix saati ve Ben 10 oyuncak koleksiyonu Temmuz ayından itibaren oyuncak mağazalarında satışa çıkacak.

Siz de bu heyecana ortak olmak istiyorsanız; iOS ve Google Play’den Ben 10: Tam Gaz oyununu indirebilir, Ben 10 özel ödüllerini kazanmak için www.cartoonnetwork.com.tradresinden yarışma detaylarını takip edebilirsiniz.

Ben 10: Tam Gaz oyununu indirmek için:

İoS: https://itunes.apple.com/tr/app/ben-10-tam-gaz-omnitrix-ko%C5%9Fusu-uzayl%C4%B1lar/id1159052944?l=tr&mt=8

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.turner.b10runner&hl=tr

Ben10: Tam Gaz tanıtımı için tıklayın: https://www.youtube.com/watch?v=VtZ00JwFM0c

 


Atıl Aydoğan
İçerik Yöneticisi | Head of Content

​Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunu. Discovery l​i​sansl​ı​ ​keşif oyuncakları, Haynes motor ​model kitleri, Wild Science, 4D Master, Make2Play marka​larının temsilciliğini yapan ​bir oyuncak firmasının sahibi.
2012 ​Kasım'da t​üketiciye y​önelik ​"​Toys​"​ dergisini kurarak oyuncak yayıncılığı yapmaya başladı. Ağustos 2014'e kadar Toys dergisi, haberleri, incelemeleri, makaleleri, dünyadaki popüler ürünler ve yeni teknolojilerin yanı sıra çocuk güvenliği ve gelişimi ile Türkiye'nin önde gelen oyuncak dergilerinden biri oldu.
Eylül 2014 tarihinde "Toys", Oyuncakçılar Derneği (OYDER) tarafından satın alınarak sektörel içeriğe sahip, uluslararası fuarlara geniş yer veren ve daha fazla ilan sayfası olan "Toyder" isimli resmi dernek dergisi haline geldi.
Nisan 2017'ye dek OYDER'in resmi dergisi olan Toyder'i hazırlamakla ve yayın koordinatörlüğünü yapan Aydoğan, şimdilerde Oyuncaklar.TV'nin kurucusu ve yöneticisidir.

toyder'i buradan okuyabilirsiniz: http://issuu.com/toyder
toys'u buradan inceleyebilirsiniz: http://issuu.com/toysmagazin

**

​Aydogan was graduated from Yıldız Technical University, Department of Mathematical Engineering. He owns a toy company which holds agency of brands such as Wild Science, 4D Master, Make2Play and Discovery licensed exploration and Haynes engine kits.
In November 2012, he stepped into toy-related publishing by establishing Toys magazine. By August 2014, Toys has become one of Turkey's most trusted toy publications with news, reviews, articles on popular products, new technologies and child safety.
In September 2014, Toys was acquired by the Turkish Toy Association (OYDER) and transformed into Toyder, the official publication of the association as well as a sectoral magazine which largely covers international exhibitions and more advertisements.

Atil Aydogan was the publishing coordinator of Toyder until April 2017 and currently, he is founder&manager of Oyuncaklar.TV website.

Toys Magazin Archive: http://issuu.com/toysmagazin
Toyder Archive: http://issuu.com/toyder
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir