Çarpışmayan Arabalar


Çocuklar arabaları çarpıştırmaya bayılır. Peki çarpıştıramadıklarında ne olur?

Fren asistanı özelliğini tanıtmak için Mercedes-Benz oyuncak arabaların içine aşırı güçlü mıknatıslar yerleştirdi ve bunları güvenliğe en çok önem veren kişilere; ailelere verdi. Çocuklar arabaları kafa kafaya çarpıştırmayı ne kadar denedilerse de güçleri, arabaları birbirine değdirmeye bile yetmedi. Amaç çarpmaları önleyen sistemi, insanların gözlerinin önünde görmelerini sağlamak olan bu yöntemi aileler çok sevdi, çocuklar ise nefret etti.


Hasan Soycan
Hasan; dününde bir AFL’li, bugününde ise bir ODTÜ Makine Mühendisliği emekçi öğrencisidir. Oldukça uzun bir öğrenci topluluğu serüveninden sonra üniversite hayatına SmartsUnited asistanlığı, bolca ders, futbol ve Oyuncaklar.TV ile devam ediyor. Girişimcilik kültürü ve heyecanına duyduğu yoğun sempati, onu kariyerinde çok beklemeden kendi girişimini kurmak konusunda oldukça heveslendiriyor. Ayrıca, küçüklüğünde kurcaladığı bir sürü oyuncaktan olsa gerek, mekanik heykellere özel ilgi duyar.

Hasan is an AFL alumni, and today he endeavors as a student at METU Mechanical Engineering. After a pretty long student club experience, he continues his university life with an asistantship at SmartsUnited, plentiful of studying, football and Oyuncaklar.TV . Feeling attracted to the entrepreneurship culture and excitement, he has a lot of desire to found his own start-up as soon as possible in his career. Moreover; probably because of all the toys he fumbled around, he has a special interest in mechanical sculptures.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir