Cartoon Network Kızları İlk Defa Birarada


Cartoon Network, bu özel kuşağı www.cartoonnetwork.com.tr sitesinden yapacağı bir yarışma ile daha da eğlenceli bir hale getiriyor. 6 – 26 Mart tarihleri arasında yapılacak yarışmada, çocukların en sevdikleri Cartoon Network Kız karakterini neden sevdiğini anlatan bir video çekip yarışma websitesine yüklemeleri gerekecek. Yarışma sonucunda kazanan 5 kişiye PowerPuff Girls’ün Türkiye’de yeni satışa sunulan oyuncaklarından “dönüşen” oyun seti, peluş ve anahtarlık, Cartoon Network kızları çıkartma koleksiyonu ve ayrıca Toyzzshop’tan 250 TL değerinde hediye çeki ödül olarak verilecek.

1488524988_CN_K__zlar__

Cartoon Network Kızları Özel Kuşağı; 6 – 31 Mart tarihleri arasında hafta içi her gün 15:30 – 16:30 saatleri arasında Cartoon Network ekranlarında olacak.

3

Çocuklar tarafından sevilerek takip edilen youtuber Selen Teksöz de kazananları belirleyecek olan jüride yer alarak katılımcıların videolarını izleyecek. Kazanan 5 kişi Cartoon Network Türkiye Facebook sayfasından ve websitesinden duyurulacak.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir