Chocolate Picture Maker: Kendi çikolatanı ciz, boya ve ye!


Televizyonda o kadar çok şef ve gurme görüyoruz ki artık herkes mutfağa hükmedebilir hale geldi. Peki çocukların neyi eksik? Chocolate Picture Maker kitleri, çocukların üç adımda kendi çikolatalarını hazırlamalarına olanak tanıyarak hem meşgul edecek, hem de eğlendirebilecek çok keyifli bir fikir.  Sadece eritin, çizin ve keyfini çıkarın!

Dökmeden, saçmadan! CPM dikkat ve hassasiyet gerektirdiği için çocukların eğlenirken etrafı dağıtmalarını engelliyor.

Dökmeden, saçmadan! CPM dikkat ve hassasiyet gerektirdiği için çocukların eğlenirken etrafı dağıtmalarını engelliyor.

Chocolate Picture Maker tekli, çiftli ve dörtlü paketler halinde geliyor. Ayrıca deniz yaşamı, vahşi yaşam veya semboller gibi özel temalı paketler de mevcut. Kutunun içinden beyaz, bitter ve sütlü çikolata paketleri, bir tepsi, kullanma yönergeleri ve (aklınıza çizecek bir şey gelmezse diye) birkaç şablon çıkıyor.  İsterseniz uygulamasını indirip çikolatanızı sanal olarak yaratabilir ya da ürünün web sitesinden hazır şablonları indirebilir ve yazıcınızdan çıktı alarak hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Paketin arkasında tüm içerik ve beslenme değerleri detaylı olarak belirtiliyor.

Paketin arkasında tüm içerik ve beslenme değerleri detaylı olarak belirtiliyor.

Prosedür oldukça basit: Kutudan çıkan 3 adet %100 Belçika çikolatası poşeti, boya yerine geçiyor. Poşeti ılık musluk suyu ile doldurulmuş bir kasenin içine bırakarak erimesini bekliyorsunuz. Ardından poşetin kenarlarında makasla minik bir delik açıp ister kendiniz doğrudan tepsinin üzerine çiziyor, ister şablonu tepsinin altına koyarak çizgilerin üzerinden geçiyor ve resminizi oluşturuyorsunuz. Resim tamamlandığında tepsiyi buzdolabında 20 dakika kadar bekletmeniz yeterli. Yönergelerde bitter çikolatayı kontur, beyaz çikolatayı boya, sütlü çikolatayı ise tepsiyi kaplamak için kullanmanız tavsiye edilse de bunlar mutlak kurallar değil.

Chocolate Picture Maker, kesinlikle gluten içermiyor. Ayrıca yapay boyalar, tatlandırıcılar veya koruyucular da bulunmuyor. Çikolataları yapmak için kaynar su, mikrodalga fırın veya uzay bilimleri gerekmediğinden hemen herkesin 45 dakika içinde kendi çikolatasını üretebileceği kadar basit ve eğlenceli. Bunların dışında Chocolate Picture Maker çocuklara gurur duyabilecekleri bir şey yaratarak özgüvenlerini geliştirmede yardımcı oluyor; ayrıca kişiselleştirilmiş hediyelerin hala trend olması nedeniyle üretkenliği de yüreklendiriyor.

Sanatsal Oyuncaklar İçin Tıklayın

 

 

1-Poşeti ılık musluk suyuna daldır  2-Poşetin köşesinde bir delik aç ve kalem gibi kullanarak resmini çiz  3-Tepsiyi buzdolabında 20 dakika beklet ve kendi çikolata tasarımının tadını çıkar!

1-Poşeti ılık musluk suyuna daldır
2-Poşetin köşesinde bir delik aç ve kalem gibi kullanarak resmini çiz
3-Tepsiyi buzdolabında 20 dakika beklet ve kendi çikolata tasarımının tadını çıkar!


Tan Bodur
Yazar | Writer

İngiliz Dili ve Edebiyatı ve Reklamcılık eğitimi alan Tan Bodur, diplomatik, akademik, tıbbi ve edebi çevrelerde mütercim tercümanlık yaptı. Teknoloji ve oyuncağa olan hevesi nedeniyle halihazırda BT alanında birçok firma için yazarlık, editörlük, danışmanlık, inceleme ve tercüme yapmaktadır. Tan aynı zamanda kitap kapağı ve poster tasarlamakta, jingle bestelemekte ve bisiklete binmektedir. Kendisi profesyonel bir bilek ağrısı yakınıcısıdır.
**
Tan studied English Language&Literature and Advertising; worked as an instant translator for diplomatic, academic, medical and literary circles. He was obliged by his appetite for technology and toys to currently work as an author, consultant, reviewer, translator,editor for various IT companies and a freelance nerd. He’s also designing book covers and posters, composing jingles and riding his bicycle. Tan is a professional wrist pain sufferer.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir