5.Sezon Cicibiciler Oyuncak İnceleme


Tüm dünyada bir tutku haline gelen Cicibiciler (Shopkins) heyecanı, şimdi 5.sezon oyuncaklarıyla devam ediyor. Giochi Preziosi, çocukları yeni sezon Cicibiciler’le buluşturuyor.

Youtube’da hayranları tarafından yayınlanan milyonlarca videosuyla tüm dünya çocukları için bir tutku haline gelen Cicibiciler’in 5.seri oyuncakları, eğlenceli ve kaliteli oyuncakların tanınan markası Giochi Preziosi etiketi ve 140’tan fazla ürünle raflarda yerini aldı.

Cicibiciler, eğlenceli tasarımlarının yanı sıra rol yapma oyunu deneyimiyle çocukların sosyalleşmesine, bir koleksiyon prensibiyle hazırlanıyor olmasıyla da biriktirme, disiplin ve hobi alışkanlığına katkı sağlıyor.

Farklı Büyüklükteki Cicibiciler Paketleri

5.seri Cicibiciler paketleri, tekli, 2’li 5’li, 12’li, 20’li paketlerde Sportik Cicibiciler, Müzik Cicibicileri, karanlıkta parlayan Neon Cicibiciler, Ciciboncuklar ve CiciPati Sırt Çantaları gibi farklı özellikte biriktirilebilir aksesuarlar ve sürpriz Cicibiciler sunuyor. 5’li paketle hediye gelen bilekliğe sadece bu seriye özel Ciciboncukları takarak kişiye özel  ciciboncuk bileklikleri tasarlanabiliyor.

Modayı Seven Çocuklara Özel CiciBici Setleri

Modaya meraklı çocuklar için tasarlanan, her birinde 8 özel karakter ve mini oyun setinin yer aldığı Cicibiciler Moda Şöleni paketlerinde Buz Modası, Pijama Partisi ve Jimnastik Zamanı gibi temalar mevcut.  Bir başka seçenek de bol aksesuara sahip olan giyim stüdyosuna dönüşen Cicibiciler Gardırop Oyun Seti.

CiciKızlar setleri, içlerinde CiciKızlar karakter bebeklerinin ve aksesuarlarının yer aldığı oyuncaklar olarak karşımıza çıkıyor.CiciKızlar, Cicibiciler oyunsetleri ile birebir uyumlu oldukları için Cicibici hayranlarına yepyeni bir oyun dünyası sunuyor. Tüm CiciKızlar paketleriyle birlikte, CiciBiciler’in mobil oyunu Shopkins Shopville’deki özel bölümleri açan VIP Kart da hediye.

Koleksiyoncu Miniklere Özel Setler

CiciBici koleksiyonunu düzenli bir şekilde devam ettiren çocuklara sunulan CiciBiciler Sepetlerinde 2 CiciBici figürü ya da Ciciboncuk, birleştirilebilen 2 CiciPati Sırt Çantası ve 1 Koleksiyoncu Broşürü yer alıyor.
60’tan fazla figürü sergilemek için hazırlanan CiciBiciler Koleksiyon Kutusu ise içinde 2’şer adet özel CiciBici ile geliyor.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir