Cicibiciler Heyecanı 5.Sezon Oyuncaklarıyla Devam Ediyor


Tüm dünyada bir tutku haline gelen Cicibiciler (Shopkins) heyecanı, şimdi 5.sezon oyuncaklarıyla devam ediyor. Giochi Preziosi, çocukları yeni sezon Cicibiciler’le buluşturuyor.

Youtube’da hayranları tarafından yayınlanan milyonlarca videosuyla tüm dünya çocukları için bir tutku haline gelen Cicibiciler’in 5.seri oyuncakları, eğlenceli ve kaliteli oyuncakların tanınan markası Giochi Preziosi etiketi ve 140’tan fazla ürünle raflarda yerini aldı.

Cicibiciler, eğlenceli tasarımlarının yanı sıra rol yapma oyunu deneyimiyle çocukların sosyalleşmesine, bir koleksiyon prensibiyle hazırlanıyor olmasıyla da biriktirme, disiplin ve hobi alışkanlığına katkı sağlıyor.

CICIBICI_20LI_MEGA_PAKET_S5_HPK44010

CICIBICILER_S4_SUPRIZ_YUMURTA_HPK00030 (1)

Farklı Büyüklükteki Cicibiciler Paketleri

5.seri Cicibiciler paketleri, tekli, 2’li 5’li, 12’li, 20’li paketlerde Sportik Cicibiciler, Müzik Cicibicileri, karanlıkta parlayan Neon Cicibiciler, Ciciboncuklar ve CiciPati Sırt Çantaları gibi farklı özellikte biriktirilebilir aksesuarlar ve sürpriz Cicibiciler sunuyor. 5’li paketle hediye gelen bilekliğe sadece bu seriye özel Ciciboncukları takarak kişiye özel  ciciboncuk bileklikleri tasarlanabiliyor.

CICIBICILER_SUPRIZ_S5_PAKET_HPK48010

Modayı Seven Çocuklara Özel CiciBici Setleri

Modaya meraklı çocuklar için tasarlanan, her birinde 8 özel karakter ve mini oyun setinin yer aldığı Cicibiciler Moda Şöleni paketlerinde Buz Modası, Pijama Partisi ve Jimnastik Zamanı gibi temalar mevcut.  Bir başka seçenek de bol aksesuara sahip olan giyim stüdyosuna dönüşen Cicibiciler Gardırop Oyun Seti.

CiciKızlar setleri, içlerinde CiciKızlar karakter bebeklerinin ve aksesuarlarının yer aldığı oyuncaklar olarak karşımıza çıkıyor.CiciKızlar, Cicibiciler oyunsetleri ile birebir uyumlu oldukları için Cicibici hayranlarına yepyeni bir oyun dünyası sunuyor. Tüm CiciKızlar paketleriyle birlikte, CiciBiciler’in mobil oyunu Shopkins Shopville’deki özel bölümleri açan VIP Kart da hediye.

Küçük kızlar çok keyifli vakit geçirecek.

Küçük kızlar çok keyifli vakit geçirecek.

Cicibiciler Ürün Detayları İçin Tıklayın

Koleksiyoncu Miniklere Özel Setler

CiciBici koleksiyonunu düzenli bir şekilde devam ettiren çocuklara sunulan CiciBiciler Sepetlerinde 2 CiciBici figürü ya da Ciciboncuk, birleştirilebilen 2 CiciPati Sırt Çantası ve 1 Koleksiyoncu Broşürü yer alıyor.

60’tan fazla figürü sergilemek için hazırlanan CiciBiciler Koleksiyon Kutusu ise içinde 2’şer adet özel CiciBici ile geliyor.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir