Cicibiyiz Biz Çekiliş Kampanyası Başlıyor


Cicikız oyuncakları ve iPad hediyeli çekilişe katılmak çok kolay ve eğlenceli. Bilgisayardan, tabletten veya mobil cihazlardan Cicibiciyiz.biz adresine girerek yarışmaya katılan çocuklar, site üzerindeki butona tıklayarak kendi fotoğraflarını çekip 20 farklı Cicibici karakterinden biriyle birleştirdikleri fotoğraflarını siteye yükleyebilirler

Çocukların kendi sosyal medya hesaplarında paylaştıkları bu eğlenceli fotoğraflar, cicibiyiz.biz web sitesi galeri sayfasında paylaşılarak oylamaya açılır ve haftanın en çok beğeni alan 15 fotoğrafı, o haftanın ödülü olan Cicikızlar’ın sahibi olur.

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

iPad çekilişine katılmak isteyenler ise, Cicibici S5 Sürpriz Paket’ten çıkan kodu ve iletişim bilgilerini Cicibiciyiz.biz web sitesindeki forma girerek 5 iPad’den birini kazanma şansı yakalayacak.

19 Kasım’da başlayan Cicibiciyiz biz çekiliş kampanyası, 31 Aralık 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanya katılım detayları için Cicibiciyiz.biz web sitesini ziyaret edebilir, TV reklamını izleyebilirsiniz.

 12445789_245375062517703_1333165282_n

Cicikız oyuncakları ve iPad hediyeli çekilişe katılmak çok kolay ve eğlenceli.

Cicikız oyuncakları ve iPad hediyeli çekilişe katılmak çok kolay ve eğlenceli.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir