Çılgın Toplar “Madballs” Yeni Serisiyle Karşımızda


Just Play markasının ürettiği Madballs oyuncakları, ikinci ve yeni serisiyle karşımızda.

4 yaş ve üzeri için tasarlanan 3 inçlik Madballs oyuncakları, ürkünç oldukları kadar eğlenceli karakterleri de içeriyor. 1985 yılından bu yana birer kült karakter haline gelen sıkılabilir oyuncakların yeni serisinde Lock Lips, Swine Sucker, Bruise Brother, Buzz Off, Fist Face ve Snake Bait isimli altı yeni karakterle geliyor.

Gelin bu karakterlere yakından bakalım:
Lock Lips, ağzında kilit taşıyan bir karakter, adı üzerinde… Pek sevimli olmayabilir, ama sır tutma konusunda çok iyi olduğuna emin olabilirsiniz.

 

Swine Sucker, geniş ve kanlı gözlere sahip bir domuzcuk olarak tasarlanan arkadaşımız. Belli ki paramparça olmuş korkunç bir vücuda sahipmiş; bunu, altındaki dikişlerden anlıyoruz.

 

Bruise Brother’a gelince. Kendisi mavi sakallı ve leş gibi kokulu nefesiyle, dışarı çıkmış dili üzerinden bir sevimlilik kazanmaya çalışan ve kepinde “Anne” yazan bir arkadaşımız.

Dev kafalı, pek sevimli turuncu, yeşil ve mor renklerle bezenmiş olan Buzz Off, serinin en renkli üyelerinden.

Fist Face. Yani adı üzerinde yumruk ve surat; daha doğrusu koca bir yumruğun üzerinde yer alan ve pek de sevimli olmayan bir yeni karakter.

Snake Bait, son derece cool bir arkadaşımız. Tek gözü kayıp, koca bir yılanın ağzında sıkışıp kalmış bir kafadan ibaretse de renkli ve detaylı bir tasarıma sahip.

 


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir