Çocuklar İçin Bateri Seti


Sizin çocuğunuz da müziğe ilgi duyuyorsa ve özellikle bir bateri çalmak istiyorsa çocuklar için hazırlanan bateri setleri arasında özel bir seçenek olan VTech KidiBeats Kids Drum Set isimli bu bateri setini inceleyebilirsiniz.

Sadece vurunca gelişigüzel ses çıkarmak için değil, gerçek bateri deneyimini en temel öğrenimiyle yaşamak isteyenler için özel bir tasarımla hazırlanan çocuklar için bateri seti, elektronik bir altyapıya sahip ve gerçek bateri ekipmanlarına sahip olarak, vurulan her parçadan gerçek seslerini çıkartıyor.

0bateriseti1

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

İçerisinde Rock, Dance ve Pop müzik türlerine ait 9 farklı melodi, notaları öğreten rehber program ve serbest çalış da olmak üzere 4 farklı ritim tarzına ait yönlendirici program olan bateri seti, 2 ile 5 yaş arasına öneriliyor.

0bateriseti

Çocuklara özel iki baget ile gelen set, çocuklar için en temel bateri eğitimi adına gereken ne varsa sunuyor.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir