Çocuklar İçin Katlanıp Kaldırılabilen Ranzalar


Amerika silahlı kuvvetlerinin tedarikçilerinden olan bir firma tarafından yapılan “Foldaway Childrens’ Bunk Beds” isimli ürün çocuklar için ranzaya dönüşebilen, işiniz bittiğinde de katlayıp istediğiniz yere kaldırabileceğiniz portatif bir yatak. Patentli çelik çerçeveye ve patentli disk sistemi ile hiçbir araca gerek duymadan hızlı ve kolayca birleştiriliyor ortaya da rahat, sağlam ve her biri 90 kiloya kadar taşıyabilen iki yatak çıkıyor.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

 

3

Kaliteli polyester mat yumuşak, pürüzsüz, destekleyici yatak yüzeyi ile çocuğunuzun vücudunu destekleyecek konfora sahip. Mat, aşınmaya ve küflenmeye karşı dayanıklı ve esneme ya da küçülme yapmıyor.

Alttaki yatak yerden 25 cm yükseklikte ve yataklar arasında 45 cm var, üstteki yatak yerden 70 cm yukarıda. Ayrı ayrı 2 yatak olarak kullanılabileceği gibi oturak olarak da kullanılabilir.

4

 

Dünyadan Tüm Oyuncak Haberler İçin Tıklayın

 

Yataklar ayrılabiliyor ve hiçbir sıkıntı yaratmadan fermuarlı çantalarına kaldırılabiliyor.

  • 7-12 yaş arasındaki çocuklar için üretilmiştir.


Hasan Soycan
Hasan; dününde bir AFL’li, bugününde ise bir ODTÜ Makine Mühendisliği emekçi öğrencisidir. Oldukça uzun bir öğrenci topluluğu serüveninden sonra üniversite hayatına SmartsUnited asistanlığı, bolca ders, futbol ve Oyuncaklar.TV ile devam ediyor. Girişimcilik kültürü ve heyecanına duyduğu yoğun sempati, onu kariyerinde çok beklemeden kendi girişimini kurmak konusunda oldukça heveslendiriyor. Ayrıca, küçüklüğünde kurcaladığı bir sürü oyuncaktan olsa gerek, mekanik heykellere özel ilgi duyar.

Hasan is an AFL alumni, and today he endeavors as a student at METU Mechanical Engineering. After a pretty long student club experience, he continues his university life with an asistantship at SmartsUnited, plentiful of studying, football and Oyuncaklar.TV . Feeling attracted to the entrepreneurship culture and excitement, he has a lot of desire to found his own start-up as soon as possible in his career. Moreover; probably because of all the toys he fumbled around, he has a special interest in mechanical sculptures.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir