Çocuklar İçin Mini Su Parkı


Özellikle küçük yaştaki çocukların, halka açık parklarda olsun, havuz kenarlarında olsun; merakı çoktur. Sıcak havalar da gelince herkes gibi çocuklar da serinletici ama aynı zamanda da eğlendirici oyun seçeneklerinin peşine düşerler.

Özellikle küçük yaştaki çocukların, halka açık parklarda olsun, havuz kenarlarında olsun; su dolu havuzlara girme ve orada oynama merakı çoktur. Sıcak havalar da gelince herkes gibi çocuklar da serinletici ama aynı zamanda da eğlendirici oyun seçeneklerinin peşine düşerler.

pTRU1-9396941_alternate1_dt

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Little Tikes markasının “Spiralin’ Seas Waterpark Play Table” isimli bu muazzam ürünü de bu amaçla hazırlanmış özel bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Üzerlerinde eğlenceli figürler olan topları havuzun ortasındaki spiral şeklindeki kaydıraktan atıp aşağıya inişlerini izleyebiliyor, kenarlardaki dönen aparatlar ile suya batış çıkışlarını izleyebiliyorlar.

Her aşamasında su ile iç içe hazırlanmış olan Mini Su Parkı, serinletici olmasının yanı sıra nesneleri koymak veya tutmak gibi fonksiyonlar ile motor becerileri geliştirirken, grup oyunlar için de pratik yapabiliyorlar.

91a8HHqhKsL__SL1500_

Dünyadan Tüm Oyuncak Haberler İçin Tıklayın

Eğitici yönü de bu açıdan ilgi çekici olan bu oyuncağın içerisinde küre şeklinde 5 tane de kahraman topları yer alıyor.

Ürünün yurt dışı fiyatı ise 40 dolar civarında.


Atıl Aydoğan
İçerik Yöneticisi | Head of Content

​Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunu. Discovery l​i​sansl​ı​ ​keşif oyuncakları, Haynes motor ​model kitleri, Wild Science, 4D Master, Make2Play marka​larının temsilciliğini yapan ​bir oyuncak firmasının sahibi.
2012 ​Kasım'da t​üketiciye y​önelik ​"​Toys​"​ dergisini kurarak oyuncak yayıncılığı yapmaya başladı. Ağustos 2014'e kadar Toys dergisi, haberleri, incelemeleri, makaleleri, dünyadaki popüler ürünler ve yeni teknolojilerin yanı sıra çocuk güvenliği ve gelişimi ile Türkiye'nin önde gelen oyuncak dergilerinden biri oldu.
Eylül 2014 tarihinde "Toys", Oyuncakçılar Derneği (OYDER) tarafından satın alınarak sektörel içeriğe sahip, uluslararası fuarlara geniş yer veren ve daha fazla ilan sayfası olan "Toyder" isimli resmi dernek dergisi haline geldi.
Nisan 2017'ye dek OYDER'in resmi dergisi olan Toyder'i hazırlamakla ve yayın koordinatörlüğünü yapan Aydoğan, şimdilerde Oyuncaklar.TV'nin kurucusu ve yöneticisidir.

toyder'i buradan okuyabilirsiniz: http://issuu.com/toyder
toys'u buradan inceleyebilirsiniz: http://issuu.com/toysmagazin

**

​Aydogan was graduated from Yıldız Technical University, Department of Mathematical Engineering. He owns a toy company which holds agency of brands such as Wild Science, 4D Master, Make2Play and Discovery licensed exploration and Haynes engine kits.
In November 2012, he stepped into toy-related publishing by establishing Toys magazine. By August 2014, Toys has become one of Turkey's most trusted toy publications with news, reviews, articles on popular products, new technologies and child safety.
In September 2014, Toys was acquired by the Turkish Toy Association (OYDER) and transformed into Toyder, the official publication of the association as well as a sectoral magazine which largely covers international exhibitions and more advertisements.

Atil Aydogan was the publishing coordinator of Toyder until April 2017 and currently, he is founder&manager of Oyuncaklar.TV website.

Toys Magazin Archive: http://issuu.com/toysmagazin
Toyder Archive: http://issuu.com/toyder
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir