Çocuklar İçin Spor-Aktivite Saati LeapBand


LeapFrog, çocuklar için tabletler, saatler ve daha birçok elektronik ürün hazırlayarak onların hem zihinsel, hem bedensel gelişimlerine katkı sağlamaya devam ediyor. Markanın bu yeni ürününün adı ise “LeapBand”.

0chunky-leapband

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

İlk bakışta sıradan bir kol saatine benzese de aslında LeapBand bir aktivite saati, hatta daha açık bir ifadeyle spor rehberi de diyebiliriz.

4 ve 7 yaş arası için hazırlanan LeapBand, farklı renklerle tasarlanmış ve her birinin içeriğinde farklı rehber figürler yer alıyor. Maymun, ejderha veya penguen olarak düşünülmüş bu sevimli kahramanlar, 50’den fazla hareket gösteriyor ve çocukların da bu hareketleri tekrar ederek eğlenceli bir şekilde spor yapmalarını sağlıyor.

0Leap-frog

Ebeveyn kontrolü için hazırlanan arayüz sayesinde, çocukların gelişigüzel spor hareketleri yapmaları yerine planlı ve programlı olmaları da sağlanıyor. İhtiyaçlarının üstünde veya altında yoğunlukta hareket etmeleri engelleniyor.

Yazılım ile birlikte gelen spor hareketleri ve kronometre gibi özelliklerin yanı sıra sağlıklı ve programlı beslenme gibi ipuçları da veriliyor. Cihazın ses efektlerine sahip olduğunu da hatırlatalım.

LeapBand’in şık bir aksesuar da olduğunu söylemiyoruz bile.

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Şarj özelliği sayesinde pile ihtiyaç duymuyor ve su geçirmiyor.

Tercihe göre pembe, mavi, turuncu veya yeşil renkle kullanılabilen LeapBand fiyatı yurtdışında ortalama 30 dolar seviyesinde.

0Leapfrogleapband


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir