Çocuklar İçin Teraryum Kiti


Şehirleşme, çocukların oyun alanlarını etkilediği kadar onların doğayla iç içe büyüdükleri günleri de artık çok geride bıraktı. Durum böyle olunca ağızlara çalınan bir parmak bal gibi olduğu için üzücü de olsa yine de çocukların doğayı anlayıp öğrenerek oynamaları ve büyümeleri için özgün üretimler yapılıyor.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Creativity for Kids markasının ürettiği çok sayıda benzer modelden biri olan bu teraryum kitinin orijinal adı “Grow’n Glow Terrarium“. Bir yanıyla eğlenceli, bir yanıyla eğitici, bir yanıyla da doğa sevgisini aşılayan bir kit.

creativity-for-kids-glow-n-grow-terrarium-1_1024x1024

Kutu içerisinde teraryum için bir fanus, kolay sulanması için açılmış yıldız şeklinde delikler, çeşitli gerçek veya süs kumları ile taşlar, tohumlar ve süslemek için de sticker ve küçük figürler yer alıyor. Kısaca: Bir teraryum yapmak için gereken her şey.

Bu sticker’lar arasında yer alan özel tasarımlı bazıları, gece olduğunda teraryumunuzu aydınlatacak malzemelerle hazırlanmış. Malzemelerinizi koyuyor, teraryumunuzu süslüyor ve size verilen kılavuzdaki şekilde sulamaya başlıyorsunuz. Bir süre sonra çiçekler, mantarlar ve yeşillikler içinde şahane bir mini bahçeniz oluyor.

13888300ALT3 13888300ALT2

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Ürünün yurt dışı fiyatı 15 dolar civarında değğişiyor.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir