Çocuklar İçin Üretilen VTech Aksiyon Kamerası ile Her Anı Yakalayın


Aksiyon kameraları olarak isimlendirilen, küçük boyları ve yüksek çözünürlükleri ile her hareketli anın en içerisinden görüntüleri yakalayan kamera çeşitleri, özellikle sinema ve TV sektöründe kullanılsa da çocuklar için özel hazırlanan aksiyon kamerası çeşidi pek az.

Bebekler ve çocuklar için özgün ürünler ortaya koyan VTech markası, bu alandaki açığı son derece önemli bir ürünle kapatmış: VTech Kidizoom Action Cam, yani kısaca çocuklar için aksiyon kamerası.

0vtech2

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Her şeyden önce onların oyun, hobi ve spor hayatlarının en önemli noktalarında durabilecek kadar küçük, ancak güçlü çözünürlük gücüne sahip. 640×480 çözünürlüğünde video çekebiliyor ve 32 GB microSD desteği ile 4 saate kadar bunu sürdürebiliyor.

0vtech4

4 ile 9 yaş arasına hitap eden aksiyon kamerası, kesintisiz 2.5 saate kadar fotoğraf veya video çekebiliyor. LCD paneli ile çekilen fotoğraflar ve videolar çeşitli efektlerle zenginleştirilip  süslenebiliyor. İçerisinde özel fotoğraf çerçeveleri, filtreleri gibi dijital uygulamaları da olan cihaza USB bağlantı sayesinde bilgisayardan ekstra fotoğraflar da yükleyebiliyorsunuz.

Peki Vtech Kidizoom Action Cam’i çocuklar için asıl özel hale getiren ne? Elbette onların sonderece hızlı ve hareketli dünyasına uyum sağlayacak şekilde donatılmış olması. Sağlam dış çerçevesi, güçlü ve kalın plastik kaplaması ile toza ve darbelere karşı dayanıklı.

Paket içerisinde ayrıca bisiklet direksiyonu ve benzeri yüzeylere monte edilmesi için aparatlar, taşıma askısı, sualtı çekimleri için su geçirmez özel kutu, USB bağlantı kablosu, bataryası ve tüm özelliklerini keşfetmenizi sağlayan bir de kullanma kılavuzu var.

0vtech5

Mor, sarı, askeri yeşil ve mavi olmak üzere 4 renk seçeneğiyle üretilen Vtch Kidizoom Action Cam, yurt dışında 65 ila 70 dolar arasında bir fiyata sahip.

0vtech

Dolayısıyla çocuklar için özel olarak tasarlanan bu aksiyon kamerası, yağmur çamur, demeden karada, havada ve suda çocukların her anını yakalayıp eğlenceli anılar oluşturmak için bire bir.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir