Çöps Çetesi Dünyasından Grossery Gang Oyuncakları


Son zamanların en dikkat çekici karakterlerini çocuklarla buluşturan Çöps Çetesi, çöpe atılmış çeşitli yiyecek ve ürünleri birer oyun ve oyuncak karakteri olarak karşımıza çıkarmıştı. Şimdi de yine Çöps Çetesi dünyasından çıkan Grossery Gang konseptiyle tanışma zamanı!

Eskiden işlek bir yer olan Ucuzluk Kasabası, bir mega otoyolun yapılmasıyla artık kimsenin uğramadığı bir yer olmuştur. İşte Grossery Gang, kasabadaki Iyk Market’teki küflenmiş, çürümüş çöpslerle bizi buluşturuyor.

150 Çöps karakterinin yanı sıra farklı dekor ve aksesuarları da çocukların beğenisine sunulan yeni The Grossery Gang ürünlerinin TV reklamlarını izlemek için TIKLAYIN.

Farklı Boylarda The Grossery Gang Paketleri

Son derece geniş bir ürün yelpazesiyle gelen yeni Çöps dünyası ürünleri kapsamında 2’li paketlerin yanı sıra Orta Boy (1’i sürpriz 4’lü çöps) ve Büyük Boy (2’si sürpriz 10’lu çöps) paketler mevcut.

2’li paketlerde 2 adet Çöps figürü, çikolata formunda saklama kabı ve bir adet koleksiyoncu broşürü;

Orta Boy paketlerde 4 adet çöps figür, gazlı içecek kutusu (aynı zamanda çöps saklama kabı olarak kullanabiliyor) ile bir adet koleksiyoncu broşürü;

Büyük Boy paketlerde ise 10 adet figürle birlikte yine koleksiyoncu broşürü ve 2 adet süt kasası yer alıyor.

Çöps Koleksiyoncuları İçin Koleksiyoncu Bardağı

Sıkı bir Çöps koleksiyoncusu olan veya olmak isteyen çocuklar için, toplamda 40 adet Çöps figürünün sergilenebildiği Koleksiyoncu Bardağı’nı da yeni ürünlerle birlikte raflarda bulabilirsiniz.

Bu paketlerden ayrıca 4 adet süt kasası ve bir adet koleksiyoncu broşürü çıkıyor.

Grossery Gang Oyun Seti

Grossery Gang Oyun Seti, içinde 2 yeni Çöps figürüyle birlikte geliyor. Buzlu içecek makinesi şeklinde tasarlanan oyun setiyle çocuklar, fırlatma kolunu çekerek figürleri kırma kupasına gönderiyor ve farklı iğrenç figürleri birbirleriyle karıştırarak matrak milkshake’ler veya smoothie’ler yapabiliyorlar.

Karşınızda Iyk Market!

Grossery Gang dünyasının ünlü Iyk Market’i, bir anlamda çöpslerin oyun alanı gibi. Iyk Market tezgahındaki fırlatıcıyla Çöps figürlerini fırlatarak büyük bardaklara veya gizlice havalandırmadan içeri gönderebilir, havalı tiplerle vıcık dondurucuda takılabilir, yapış yapış olmuş raflarda en matrak Çöps koleksiyonunuzu sergileyebilirsiniz

Iyk Market kutularıyla birlikte sadece bu pakette yer alan 2 yeni çöps figüre de sahip olabilirsiniz.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir