Dark Horse’dan Özel Night’s King Edisyonu


Game of Thrones karakterlerinin en ürkünçlerinden olan, Ak Yürüyenler’in lideri Night’s King, şimdi Dark Horse üretimi büstüyle karşımızda.

Ak Yürüyenler hiç kuşkusuz dizinin en merak edilen karakterleri arasında ve geçtiğimiz sezonda da kendilerini tüm detaylarıyla görmüş, özellikle liderlerinin kim veya ne olduğuyla ilgili teoriler de arka arkaya patlamıştı.

game-of-thrones-nights-king-bust_620 (1)

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

 

Game of Thrones lisanslı ürünleri için tasarımlar yapan markalardan Dark Horse Comic de yeni bir üretimi bu hafta kamuoyuna sundu.

22 cm uzunluğu ve 30 cm genişliği olan, dizideki tüm detayları gerçekçi bir biçimde üzerinde taşıyan bu Game of Thrones figürü, heykeltraş Dave Cortes imzası taşıyor.

Tüm Karakter Yazıları İçin Tıklayın

Night’s King figürü, dizinin en can alıcı bölümlerinden biri olan, Jon Snow ile King’in uzun uzun bakıştıkları sahneden ilhamla tasarlanmış. Nisan 2016’da satışa girecek olan figürün yurt dışı fiyatı ise 129 dolar olarak belirlendi.

http://oyuncaklar.tv/monopolyden-game-of-thrones-edisyonu/””

Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir