Dev “The Lego Brick City” Sergisi Açıldı


 

Moyse’s Hall Museum’da yer alan Bury St Edmonds’ta kapılarını açan Lego sergisi, dünyaca ünlü mimari yapıların devasa ve gerçekçi Lego versiyonlarını içeriyor.

Londra Sergisi3

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

24 Nisan’a kadar  devam edecek olan sergide ayrıca çocuklar için profesyonel workshop’lar da yer alacak. Ailelerin de katılabileceği atölyeler de yine sergi kapsamında yer alacak.

Londra Sergisi4

Sergide Londra Olimpik Stadyımı ve St.Pancras İstasyonu gibi çok sayıda yapının Lego parçalarından yapılmış maketleri yer alıyor.

Londra Sergisi


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir