Devasa Futbol Topu ile Daha Eğlenceli Oyunlar


Devasa bir futbol topu ile karşı karşıyayız diye sadece dekoratif bir ürün olarak hazırlandı sanılmasın. Dış yüzeyi gayet dayanıklı ve esnek, boyutu ise oldukça uzun olmasına rağmen sıradan bir deniz topu gibi tek tekmeyle havalanabiliyor, oyuncular arasında paslaşmaya izin veriyor.

00top

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Kutu içerisinde bir yırtık yama kiti ile birlikte gelen dev futbol topu, tek yönlü hava girişine sahip olduğu için kolayca hava da kaçırmıyor. Çok rahat ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunan dev futbol robotunun boyu ise yaklaşık 1 metre 83 cm.

gigantic-inflatable-soccer-ball

Ürünün yurt dışı fiyatı 99 dolar seviyesinde.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir