Devasa Lastik Ördeğiniz


Bu 2.5 metre uzunluğundaki şişirilebilir lastik ördek, bulunduğu her havuz partisinde insanların derinlerde kalmış muzip yönünü ortaya çıkarıyor. Havuz, kumsal ya da bahçelerde kullanılabilir, canlı sarı tonu da gelecek misafirlerin kutlama havasına girmesini sağlar.

duck

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmaları İçin Tıklayın

Ağır lastik yerine bu modelde elastik PVC kullanılmış, tümseklere ve oynarken yapılan sıkıştırmalar ile sürtmelere karşı dayanıklı olmasını sağlıyor. Seçtiğiniz pompa ile şişirdikten sonra ördek o tanıdık şeklini alıyor. Tatlı ya da tuzlu suda batmadan yüzebilen ördek yapacağınız her türlü su şakasına katlanabiliyor, aynı zamanda çocukların dertlerini dinlemekte üzerine yok.

3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Hasan Soycan
Hasan; dününde bir AFL’li, bugününde ise bir ODTÜ Makine Mühendisliği emekçi öğrencisidir. Oldukça uzun bir öğrenci topluluğu serüveninden sonra üniversite hayatına SmartsUnited asistanlığı, bolca ders, futbol ve Oyuncaklar.TV ile devam ediyor. Girişimcilik kültürü ve heyecanına duyduğu yoğun sempati, onu kariyerinde çok beklemeden kendi girişimini kurmak konusunda oldukça heveslendiriyor. Ayrıca, küçüklüğünde kurcaladığı bir sürü oyuncaktan olsa gerek, mekanik heykellere özel ilgi duyar.

Hasan is an AFL alumni, and today he endeavors as a student at METU Mechanical Engineering. After a pretty long student club experience, he continues his university life with an asistantship at SmartsUnited, plentiful of studying, football and Oyuncaklar.TV . Feeling attracted to the entrepreneurship culture and excitement, he has a lot of desire to found his own start-up as soon as possible in his career. Moreover; probably because of all the toys he fumbled around, he has a special interest in mechanical sculptures.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir