Discovery Böcek Safarisi Video İnceleme


Oyuncaklar.TV ekranlarında hem eğlenceli, hem eğitici oyuncakları tanıtmaya ve incelemeye devam ediyoruz.

Özellikle bilimsel oyuncaklara ilgisi olan çocuklara hitap eden Discovery markası tarafından üretilen Keşif Oyuncakları sayesinde oldukça heyecanlı ve eğlenceli oyun deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Farklı ilgi alanlarına yönelik oyun ve araç içerikleri ile çocuklar bilimsel öğrenim deneyimlerini son derece eğlenceli ve ilginç oyun deneyimleriyle harmanlıyorlar.

2015320114024_discovery__bocek_safarisi

 

 

Discovery Böcek Safarisi böcekleri ve doğadaki minik canlıları korkulacak şeyler olarak görmek yerine onları yakından tanımak, onlara zarar vermeden inceleyerek doğayı ve yaşamı anlamak isteyen çocuklara hitap ediyor.

Çocuklara sıradan bir oyuncak eğlencesi yerine aynı zamanda bilimsel bir deneyim sunan bilim kitlerinin en popülerlerinden olan Böcek Safarisi, kulağa ilginç gelebilir. Birçok çocuk böceklere yakından meraklıdır ve onları incelemek ister. Bu merakı içindeki malzemeler ile hem böcekler hem de çocuklar için zararsız ve eğitici hale getiren Böcek Safarisi de dünyada oldukça ilgi gören bir set oldu.

İçinden çıkan gözlem kabı, büyüteç, cımbız, teneke kutu gibi malzemelerle çocuklar böceklere zarar vermeden toplayıp onları inceleyebilecek. İnceleyip gözlem raporlarını not aldıktan sonra böcekleri yeniden doğaya bırakabilecek. Böceklerin dünyasını izlemek için harika bir yol olan bu kitin içinden sevimli böcek sticker’ları da çıkıyor.

Kutu içeriğini yukarıdaki videoda görebilirsiniz.

Oyuncaklar.TV Mağaza üzerinden Böcek Safarisi ürününe ulaşabilir, güvenle online oyuncak alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.


Atıl Aydoğan
İçerik Yöneticisi | Head of Content

​Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunu. Discovery l​i​sansl​ı​ ​keşif oyuncakları, Haynes motor ​model kitleri, Wild Science, 4D Master, Make2Play marka​larının temsilciliğini yapan ​bir oyuncak firmasının sahibi.
2012 ​Kasım'da t​üketiciye y​önelik ​"​Toys​"​ dergisini kurarak oyuncak yayıncılığı yapmaya başladı. Ağustos 2014'e kadar Toys dergisi, haberleri, incelemeleri, makaleleri, dünyadaki popüler ürünler ve yeni teknolojilerin yanı sıra çocuk güvenliği ve gelişimi ile Türkiye'nin önde gelen oyuncak dergilerinden biri oldu.
Eylül 2014 tarihinde "Toys", Oyuncakçılar Derneği (OYDER) tarafından satın alınarak sektörel içeriğe sahip, uluslararası fuarlara geniş yer veren ve daha fazla ilan sayfası olan "Toyder" isimli resmi dernek dergisi haline geldi.
Nisan 2017'ye dek OYDER'in resmi dergisi olan Toyder'i hazırlamakla ve yayın koordinatörlüğünü yapan Aydoğan, şimdilerde Oyuncaklar.TV'nin kurucusu ve yöneticisidir.

toyder'i buradan okuyabilirsiniz: http://issuu.com/toyder
toys'u buradan inceleyebilirsiniz: http://issuu.com/toysmagazin

**

​Aydogan was graduated from Yıldız Technical University, Department of Mathematical Engineering. He owns a toy company which holds agency of brands such as Wild Science, 4D Master, Make2Play and Discovery licensed exploration and Haynes engine kits.
In November 2012, he stepped into toy-related publishing by establishing Toys magazine. By August 2014, Toys has become one of Turkey's most trusted toy publications with news, reviews, articles on popular products, new technologies and child safety.
In September 2014, Toys was acquired by the Turkish Toy Association (OYDER) and transformed into Toyder, the official publication of the association as well as a sectoral magazine which largely covers international exhibitions and more advertisements.

Atil Aydogan was the publishing coordinator of Toyder until April 2017 and currently, he is founder&manager of Oyuncaklar.TV website.

Toys Magazin Archive: http://issuu.com/toysmagazin
Toyder Archive: http://issuu.com/toyder
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir